Bank Pekao uruchamia program rekomendowania terminali płatniczych

Z rynku

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Pekao uruchomiło program adresowany do klientów biznesowych banku, który polega na rekomendowaniu innym przedsiębiorcom korzystania z terminali płatniczych. W zamian mogą oni otrzymać nagrody - w sumie nawet 250 zł w postaci e-kodów zakupowych do sieci sklepów Biedronka. To kolejny element umacniania pozycji Banku Pekao na rynku detalicznym oraz wprowadzania nowoczesnych metod i technologii do swojej oferty.

.@BankPekaoSA uruchomiło program adresowany do klientów biznesowych banku, który polega na rekomendowaniu innym przedsiębiorcom korzystania z terminali płatniczych #Pekao #BankPekao

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w akcji promocyjnej muszą zarejestrować się na stronie internetowej www.zyskujzpekao.pl. Po uzupełnieniu swoich danych (imię, nazwisko, NIP), otrzymają list elektroniczny, który zawiera specjalny kod. Mogą go przekazać dalej – do potencjalnych nowych klientów, którzy wyposażą się w terminale płatnicze Banku Pekao.

Czytaj także: Pekao Faktoring utrzymuje rekordowe tempo wzrostu >>>

Jeżeli nowy klient skorzysta z oferty Pekao na terminal płatniczy i poda kod, osoba polecająca otrzyma za każdą podpisaną umowę z jego wykorzystaniem e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 50 zł. Uczestnik programu może otrzymać do trzech takich kodów.

Czytaj także: Prezes Pekao: banki muszą podążać za zmianami, kluczem do sukcesu inwestycje w nowe technologie >>>

Z kolei osoba, która otrzyma kod polecający od klienta Pekao, również może zarejestrować się na stronie www.zyskujzpekao.pl. Gdy poda swój adres e-mail, otrzyma list z potwierdzeniem uczestnictwa w promocji, zaś przy podpisywaniu umowy w oddziale banku powinna okazać otrzymany kod. Bezpośrednio po podpisaniu umowy nowy klient będzie gratyfikowany e-kodem do sklepów Biedronka o wartości 100 zł, który otrzyma pocztą elektroniczną.

Po podpisaniu umowy na terminale płatnicze, nowy klient Banku Pekao może również dalej uczestniczyć w programie – tym razem jako polecający. Akcja promocyjna potrwa do 21 października br.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: