Bank Pekao wprowadza nową ofertę pożyczki

Z rynku

. Klienci mogą liczyć na 300 zł w prezencie oraz prowizję 0 proc. Oferta jest wsparta kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi” z Miłką Raulin w roli głównej.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

. Klienci mogą liczyć na 300 zł w prezencie oraz prowizję 0 proc. Oferta jest wsparta kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi” z Miłką Raulin w roli głównej.

Nowa oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają innych pożyczek w @BankPekaoSA #BankPekao

Nowa oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają innych pożyczek w Banku Pekao. Osoby, które chcą skorzystać z oferty promocyjnej, mogą starać się o środki w wysokości od 10 000 zł na okres poniżej 36 miesięcy. Wnioski o udzielenie pożyczki można składać do 6 stycznia 2020 roku w oddziałach banku, w bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Klienci, którym zostaną wypłacone środki pożyczki, otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 300 zł z terminem realizacji w ciągu miesiąca od wypłaty pożyczki.Czytaj także: Bank Pekao: dwucyfrowy wzrost zysku netto w III kw. i kolejne projekty finansowania OZE >>>

– Dbamy o naszych klientów i z myślą o nich stale udoskonalamy oferowane produkty i usługi. Zależy nam na tym, aby - zgodnie z naszym hasłem - każdy mógł brać życie za rogi. Dlatego teraz dajemy naszym klientom w prezencie 300 zł, które, mam nadzieję, pozwolą spełnić część marzeń – mówi Wojciech Werochowski, Dyrektor Departament Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.Czytaj także: Fitch podtrzymuje ratingi Banku Pekao i Pekao Banku Hipotecznego >>>

Kolejna odsłona kampanii „Bierz życie za rogi”

Wraz z nową ofertą pożyczki Bank Pekao rusza z kolejną odsłoną kampanii „Bierz życie za rogi”. Tym razem do grona odważnych ambasadorów banku dołączyła Miłka Raulin, która w 2018 roku, jako najmłodsza Polka, zdobyła Koronę Ziemi. Kampania reklamowa, wspierająca nową ofertę Banku Pekao wystartowała 4 listopada br. Reklamy pojawią się w telewizji, Internecie i mediach społecznościowych. Będzie je można zobaczyć także w kinach, supermarketach, na bankomatach sieci Euronet oraz w placówkach Banku Pekao S.A. Kampania w mediach potrwa do końca grudnia 2019 r.
Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: