Bank Pocztowy chce popularyzować płatności mobilne: zniżka dla klientów na wybrane modele zegarków Garmin

Bezgotówkowo / Z rynku

Klienci Banku Pocztowego mogą teraz otrzymać kod rabatowy, obniżający cenę wybranych modeli zegarków Garmin o 30%. Wystarczy do końca roku zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej bądź mobilnej, dokonać co najmniej jednej transakcji kartą debetową, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej.

Garmin Pay w Banku Pocztowym
Fot. Bank Pocztowy

Klienci Banku Pocztowego mogą teraz otrzymać kod rabatowy, obniżający cenę wybranych modeli zegarków Garmin o 30%. Wystarczy do końca roku zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej bądź mobilnej, dokonać co najmniej jednej transakcji kartą debetową, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej.

Już wszystkie z 822 tysięcy terminali #POS w Polsce obsługuje transakcje zbliżeniowe #terminale #BankPocztowy #GarminPay @PocztowyBank

Już od dwóch tygodni klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku mogą płacić za zakupy i usługi zbliżeniowo korzystając z usługi Garmin Pay. Właśnie ruszyła promocja "Zgarniij rabat na Garmina", w ramach której mogą oni otrzymać kod rabatowy w formie SMS, pozwalający na zakup wybranych modeli zegarków Garmin, umożliwiających realizację takich transakcji, 30% taniej.

- Jak wynika z danych NBP już wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce obsługuje transakcje zbliżeniowe – nic nie stoi więc na przeszkodzie, by taka forma płatności zyskiwała coraz większą popularność, w szczególności wśród osób otwartych na nowości technologiczne. W bieżącym roku konsekwentnie  wdrażamy kolejne usługi umożliwiające wygodne i szybkie realizowanie transakcji – Apple Pay, Google Pay, a ostatnio Garmin Pay – dając naszym klientom możliwość wyboru preferowanego przez nich sposobu płatności. Wartością dodaną właśnie uruchomionej promocji na wybrane modele zegarków Garmin z funkcją płatniczą  będzie dalsze upowszechnienie usług cyfrowych Banku Pocztowego, w tym elektronizacja kontaktów z klientami, co wpisuje się mocno w naszą Strategię. Liczymy także, że akcja ta wesprze proces pozyskiwania nowych klientów - komentuje Jarosław Banach, Dyrektor Zarządzający Pionu Rozwoju Biznesu Banku Pocztowego.Czytaj także: Bank Pocztowy i EnveloBank wprowadziły płatności Garmin Pay >>>

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego na zakup zegarków Garmin jest zalogowanie się co najmniej raz do bankowości elektronicznej bądź internetowej oraz dokonanie co najmniej jednej transakcji kartą debetową w okresie od 18 listopada do 31 grudnia 2019 roku. Dodatkowo, konieczne jest posiadanie bądź wyrażenie zgodny na: otrzymywanie wyciągów w formie elektronicznej i przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz podanie aktualnego numer telefonu komórkowego.Po spełnieniu powyższych warunków klient otrzyma kod rabatowy w formie SMS uprawniających do 30-procentowej zniżki na wybrane modele zegarków Garmin. Urządzenia, które będzie można zakupić na preferencyjnych warunkach to: Smartwatch GPS Vivoactive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 5S Plus.Promocja trwa do końca bieżącego roku, a otrzymane w jej ramach kody rabatowe będzie można realizować do końca stycznia 2020 roku na stronie internetowej sklepu Watchbook: https://watchbook.pl/akcja/pocztowy będącego oficjalnym autoryzowanym detalicznym sprzedawcą urządzeń Garmin w Polsce.
Źródło: Bank Pocztowy SA
Udostępnij artykuł: