Bank Pocztowy: kredyt do 50 tys. zł za pośrednictwem infolinii

Z rynku

Bank Pocztowy wprowadził nowe rozwiązanie dla swoich klientów - w ramach oferty kredyt on-line mogą oni za pośrednictwem infolinii starać się o finansowanie w wysokości do 50 tysięcy zł na okres do 5 lat, podał bank.

Bank Pocztowy
Fot. Bank Pocztowy

Bank Pocztowy wprowadził nowe rozwiązanie dla swoich klientów - w ramach oferty kredyt on-line mogą oni za pośrednictwem infolinii starać się o finansowanie w wysokości do 50 tysięcy zł na okres do 5 lat, podał bank.

.@PocztowyBank wprowadził nowe rozwiązanie dla swoich klientów - w ramach oferty kredyt on-line mogą oni za pośrednictwem infolinii starać się o finansowanie w wysokości do 50 tysięcy zł na okres do 5 lat #BankPocztowy

Ponadto jesienią kredyt on-line będzie dostępny również dla nowych klientów, przy wykorzystaniu wideoidentyfikacji. W rozwiązaniu tym wniosek będzie możliwy do złożenia podczas rozmowy telefonicznej, a wideoidentyfikacja klienta odbędzie się poprzez dedykowaną aplikację. Nowa możliwość pozyskania dodatkowych środków to odpowiedź na sytuację związaną z panującą pandemią koronawirusa i potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, podano.

Czytaj także: Bank Pocztowy stawia na robotyzację w dobie epidemii koronawirusa >>>

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

"W obecnych czasach, w dobie panującej pandemii koronawirusa, bezpieczeństwo jest najważniejsze, to rozumiane jako dbałość o zdrowie, jak i to związane z finansami. Wielu naszych klientów może rozważać zaciągnięcie kredytu, jednocześnie obawiając się o swoje zdrowie i wybierając, kiedy to możliwe, zdalne kanały komunikacji z bankiem. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić możliwość uzyskania finansowania bez wychodzenia z domu, na telefon. Dodatkowo liczymy że w ten sposób uda nam się również dotrzeć do klientów, którzy nie posiadają bankowości internetowej lub z niej rzadko korzystają. Poza tym, jeszcze w tym roku, nowi klienci będą mogli uzyskać kredyt za pośrednictwem wideoidentyfikacji" - powiedziała dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Aleksandra Rulewska, cytowana w komunikacie.

Bank Pocztowy świadczy usługi finansowe w urzędach pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju. Powstał w 1990 roku w Bydgoszczy.

Udostępnij artykuł: