Bank SMART partnerem strategicznym wydarzenia „Let’s start up!”

Tylko u nas

Bank SMART jest partnerem strategicznym wydarzenia "Let’s start up!", organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

„Let’s Start Up!” jest inicjatywą składającą się z sześciu niezależnych części – Bank SMART patronuje przede wszystkim wydarzeniu Dragon’s Den, które odbędzie się jutro – 13 maja – w Sali nr 1 Multikina Złote Tarasy w Warszawie. Dragon’s Den to projekt znany z programu telewizyjnego o tej samej nazwie, w którym pięciu znanych inwestorów –  aniołów biznesu – spotyka początkujących przedsiębiorców, liczących na wsparcie finansowe i merytoryczne. Start-upowcy prezentują swój pomysł przed inwestorami i publicznością, aby usłyszeć konstruktywny feedback.

Bank SMART objął również mecenat nad konferencją, w czasie której przedsiębiorcy będący inspiracją dla innych, podzielą się oryginalnymi i motywującymi historiami. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek – 15 maja –  w Kinie Muranów w Warszawie. Głównym celem projektu „Let’s start up!” jest propagowanie przedsiębiorczej postawy wśród polskich studentów z całego kraju.

Bank SMART był również mentorem podczas wydarzenia 3 DAY START UP – 3-dniowych warsztatów integrujących osoby z pomysłem na biznes oraz doświadczonych mecenasów przedsiębiorczości. Celem intensywnych spotkań było stworzenie realnego nowego projektu, gotowego do pojawienia się na polskiej scenie start-upowej.

Bank Smart jest marką FM Banku PBP S.A.

O Banku SMART
Bank SMART to pierwszy mobilny europejski dyskont finansowy, przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. To nowa generacja bankowości, dostosowana do wymagań mobilnego pokolenia Europejczyków, zapewniająca prosty i łatwy dostęp do wszystkich podstawowych produktów i usług finansowych ponad granicami państw narodowych niezależnie od miejsca okresowego pobytu, pozwalająca na efektywne zarządzanie finansami w skali międzynarodowej.

Bank SMART oferuje tylko te produkty i usługi, których klienci naprawdę potrzebują jak np.: proste mobilne konto dla klientów indywidualnych (SMART Konto) i firmowych (SMART Biznes Konto), w euro i w złotych. Gwarantujemy bezpłatne prowadzenie konta i darmowe przelewy krajowe 
i europejskie, darmową kartę do konta oraz wypłatę z bankomatów na całym świecie.  Dodatkowo klienci Banku SMART mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów, a także używać wygodnych 
i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jak bankowość głosowa, czy logowanie biometryczne.

Konto można założyć z dowolnego miejsca na świecie przez aplikację na smartfonie czy tablecie. Bank na Androida i iOS jest do pobrania na stronie www.banksmart.pl, a także w sklepach Google Play i App Store.

Małgorzata Halaba
rzeczniczka prasowa
FM Bank PBP S.A

Udostępnij artykuł: