Bank SMART wprowadza SMART kredyt gotówkowy

Bankowość

6 listopada 2014 roku w Banku SMART został uruchomiony kolejny mobilny produkt kredytowy: SMART Kredyt Gotówkowy już czeka na swoich pierwszych nabywców. Oferta jest prosta, a wstępna decyzja kredytowa pojawia się już na etapie składania wniosku.

Proces jest w pełni elektroniczny; stawiamy przede wszystkim na jego przejrzystość i funkcjonalność – liczy się komfort Klienta oraz szybki czas realizacji wniosku – mówi Katarzyna Marciniak z Zespołu Kredytowego Banku SMART.

Maksymalna kwota SMART Kredytu Gotówkowego to aż 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania sięga 120 miesięcy, dzięki czemu Klient może z łatwością dopasować go do swoich indywidulanych potrzeb. Uzyskane środki mogą być przeznaczone na dowolny cel, a spłata zadłużenia następuje w dowolnym, wybranym przez Klienta momencie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Czym wyróżniają się produkt kredytowy Banku SMART? To przede wszystkim:

  • Szybki dostęp do gotówki,
  • Brak haczyków i gwiazdek – tabela oprocentowania, opłat i prowizji mieści się na jednej stronie,
  • Proces w pełni zdalny – bez wychodzenia z domu i korzystania z zatłoczonych placówek,
  • Bez zbędnych kosztownych produktów dodatkowych, tj. ubezpieczeń.

Kredyty detaliczne Banku SMART są skierowane do osób, które cenią sobie czas i proste rozwiązania. To środki na spełnienie marzeń i celów, pozwalają żyć bez ograniczeń. Przeznaczenie SMART Kredytu Gotówkowego jest wyłącznie wyborem Klienta – Bank pomaga jedynie w realizacji.

Otrzymanie Kredytu jest bardzo proste. Bank SMART dostosowuje ofertę do najnowszych trendów i nieustannie rozwija ją starając się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W codziennym biegu coraz więcej spraw załatwiamy poprzez telefon. Dzięki rozwiązaniom Banku SMART cały Bank Klient ma w kieszeni.

Źródło: FM Bank PBP S.A.

Udostępnij artykuł: