Bank Spółdzielczy Roku 2014

Bankowość

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursowa Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej przyznała  NBS tytuł Bank Spółdzielczy Roku 2014.

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursowa Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej przyznała  NBS tytuł Bank Spółdzielczy Roku 2014.

W czwartek 12 lutego 2015 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, podczas, której Pani Dyrektor Marta Bednarska, pełnomocnik Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego odebrała platynowy certyfikat Godła Bank Spółdzielczy Roku 2014.

Bank Spółdzielczy Roku to Konkurs organizowany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, który wyłania najlepsze instytucje bankowości spółdzielczej w Polsce, które nastawione są na rozwój i nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla Klienta, oraz kompetentną obsługę. W kategorii Bank Spółdzielczy Roku 2014 nagrody odebrało 51 banków, w tym SANBank, które doceniono za uczciwość względem Klientów, przejawiającą się w oferowaniu przejrzystych, wiarygodnych oraz bezpiecznych produktów i usług finansowych.

Tytuł Banku Spółdzielczego Roku 2014 jest dla Nadsańskiego Banku Spółdzielczego wyróżnieniem i docenieniem dotychczasowych działań, które mobilizuje do dalszej pracy i jeszcze większego wysiłku. Jest również potwierdzeniem, że SANBank jest bankiem bezpiecznym, godnym zaufania i polecenia.

Źródło: SanBANK

Udostępnij artykuł: