Bank Spółdzielczy sponsorem Mistrzostw Świata!

Bankowość

Pierwszy tydzień lipca to było wielkie święto siatkówki plażowej: Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach Mazury 2013. SK bank jako sponsor strategiczny, odniósł wielki sukces wizerunkowy i sportowy.

Pierwszy tydzień lipca to było wielkie święto siatkówki plażowej: Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach Mazury 2013. SK bank jako sponsor strategiczny, odniósł wielki sukces wizerunkowy i sportowy.

Wspierana przez Bank para Michał Kądzioła - Jakub Szałankiewicz odpadła dopiero w walce o ćwierćfinał, będąc najlepszą z pięciu startujących polskich drużyn.

Przez cały tydzień Stare Jabłonki, Mazury a nawet cała Polska żyły największą tegoroczną imprezą sportową w naszym kraju - Mistrzostwami Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013. Blisko 100 tys. osób, wielkie emocje sportowe i nie tylko (m.in. niezwykle silna burza i gradobicie, które przerwały rozgrywki), mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale przede wszystkim wspaniała, niepowtarzalna atmosfera - naprawdę warto było tam być!

SK bank był bardzo widoczny podczas całej imprezy. Nad stadionem królował napełniony helem balon doskonale widoczny także w telewizji. Z kolei bankowy namiot obok którego stał nasz drugi balon stał się ważnym punktem na imprezowej mapie: po każdym swoim meczu występująca w barwach Banku para Kądzioła - Szałankiewicz oraz para olimpijska Fijałek - Prudel spotykały się z kibicami i fanami. Ale to właśnie ci pierwsi osiągnęli najlepszy wynik spośród wszystkich polskich par odpadając dopiero w walce o ćwierćfinał.

Na samym stadionie królowała z kolei grupa SK bank Beach Dancers. W czasie przerw technicznych podczas meczów i między samymi meczami grupa 12 dziewcząt w bikini i dwóch chłopaków w kąpielówkach prezentowała układy taneczne prowokując entuzjastyczną reakcję zarówno żeńskiej, jak i męskiej części publiczności. Podczas samych meczy nasze reklamy SK bank wokół boiska były doskonale widoczne.

Kolejną atrakcją był ustawiony już poza bezpośrednią strefą kibica SK bar - premium grill w którym można było za przystępną cenę zjeść znakomite potrawy z dziczyzny przygotowane przez zespół kucharzy pod kierownictwem Artura Świerżewskiego. A do picia można było wybrać spośród kilkunastu gatunków wina proponowanych przez sklep winiarski słoneczna winnica. To właśnie tu codziennie koncentrowało się życie towarzyskie po zakończeniu rozgrywek. W SK barze bywali właściwie wszyscy: od prezesów SK banku, przez dyrekcję imprezy, wojewodę ostródzkiego i szefostwo klubu siatkarskiego Siódemka SK bank Legionovia, po DJ Ucho i Mikee’ego (prowadzący FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013), zawodniczki, zawodników i zwykłych kibiców. Opinia wszystkich była jedna: świetne miejsce spotkań, znakomita atmosfera, pyszne jedzenie, przystępne ceny. Nic dziwnego, że SK bar był oblężony...

O ile pierwsze dni można by określić mianem spokojnej rozgrzewki i przygotowań, to ostatnie dwa dni Mistrzostw to było już prawdziwe siatkarsko-plażowe szaleństwo, a 9-tysięczna widownia na głównym stadionie była szczelnie wypełniona i falowała unoszona muzyką serwowaną przez DJ Ucho. Finałowe mecze były niezwykle emocjonujące: mistrzyniami świata została chińska para Xue - Zhang Xi po trzysetowym pojedynku z Niemkami Borger - Büthe. Natomiast wśród mężczyzn niespodziewanie Holendrzy Brouwer - Meeuwsen pokonali 2:0 faworyzowaną parę z Brazylii Ricardo - Álvaro Filho. Wśród wręczających główne nagrody znalazł się również prezes SK banku Jan Bajno.- Tego nie da się opisać. Stare Jabłonki są magiczne. Nie chce się stąd wyjeżdżać. Chcemy jak najszybciej tutaj wrócić - powiedziała pani wiceprezes SK banku Elżbieta Kubuj. Trudno o lepsze podsumowanie.

Źródło: www.skbank.pl

Udostępnij artykuł: