Bank Spółdzielczy w Leśnicy: Nissan MICRA Visia+ główną nagrodą za oszczędzanie

Bankowość spółdzielcza

Loteria promocyjna pod nazwą "SUPER LOKATA III” to już ósma loteria zorganizowana przez Bank Spółdzielczy w Leśnicy.

Nissan MICRA Visia+ główną nagrodą za oszczędzanie
Fot. Bank Spółdzielczy w Leśnicy

Loteria promocyjna pod nazwą "SUPER LOKATA III” to już ósma loteria zorganizowana przez Bank Spółdzielczy w Leśnicy.

Loteria promocyjna pod nazwą "SUPER LOKATA III” to już ósma loteria zorganizowana przez Bank Spółdzielczy w Leśnicy #BankSpółdzielczywLeśnicy

Od 2005 roku Bank Spółdzielczy w Leśnicy oferuje klientom lokaty z nagrodami, w których główną nagrodę stanowi samochód osobowy. Zakładając lokatę, klienci mieli szanse na wygranie wielu nagród. Tym razem do wygrania było aż 70 nagród, a wśród nich m.in. rowery, tablety, smartfony, odkurzacze, zestawy garnków, nawilżacze powietrza, grille elektryczne oraz żelazka.

Pani Barbara po odbiór samochodu przyjechała wraz z mężem oraz siostrą. Nie zabrakło także przedstawicieli Vip Car – salonu Nissana w Opolu, który reprezentowali Pani Aleksandra Pięta – Specjalista ds. marketingu oraz Pan Robert Bedrunka - Koordynator Reklamy i Inwestycji. W przekazaniu nagrody z ramienia Banku brali udział Pan Józef Garbacz - Prezes Zarządu oraz Pani Małgorzata Plachetka - Wiceprezes Zarządu.

Pani Barbarze bardzo spodobał się kolor samochodu – kość słoniowa. Wyznała nam, że myślała z mężem; niedługo przed losowaniem nagród; o kupnie używanego samochodu,  aby móc jeździć do wnuków. Ta wygrana to jak spełnienie planów i wielka niespodzianka.Nowy Nissan Micra stał się własnością laureatki loterii.
Udostępnij artykuł: