Bank Spółdzielczy w Limanowej: bądź EKO! Zrezygnuj z papierowej korespondencji i ciesz się rachunkiem za 0 zł

Bankowość spółdzielcza

Tylko teraz wyjątkowa Promocja dla Klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej. 0 zł za prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy.

Plakat: Bądź EKO
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej

Tylko teraz wyjątkowa Promocja dla Klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej. 0 zł za prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy.

Dla wszystkich klientów, którzy wybiorą kanał komunikacji elektronicznej z bankiem Bank Spółdzielczy w Limanowej przygotował promocję #BankiSpółdzielcze #ekologia

Dla wszystkich klientów, którzy wybiorą kanał komunikacji elektronicznej z bankiem, tj. wskażą adres mailowy, na który będą dostarczane m.in. zmiany regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania – Bank Spółdzielczy w Limanowej przygotował wyjątkową promocję - zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez okres 6 miesięcy!Czytaj także: Nowa promocja Banku Spółdzielczego w Limanowej: załóż konto i zyskaj premię >>>

Wystarczy w okresie od 01.10.2019 r. do 31.12.2019 r. zgłosić się do najbliższej placówki banku, wypełnić odpowiedni druk i cieszyć się brakiem opłaty za prowadzenia konta. Promocją objęte są dotychczas założone rachunki, a także nowo otwierane konta o nazwie: standardKonto, optimumKonto i seniorKonto.Pamiętaj: rezygnując z papierowej formy korespondencji, przyczyniasz się do ochrony środowiska, szczególnie lasów.Pomóż chronić środowisko! 
Udostępnij artykuł: