Bank Spółdzielczy w Limanowej: finał XVI edycji Loterii AUTOLOKATA za nami

Bankowość spółdzielcza

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz szesnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA
Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz szesnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA Fot. Materiały prasowe

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz szesnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów, miała miejsce w piątek 31 maja 2019r. w Limanova Hotel. Podczas finału AUTOLOKATY rozlosowano 101 nagród, a wśród nich samochód osobowy Citroën C3 Aircross.

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz szesnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej #AUTOLOKATA #BankiSpółdzielcze

Zgromadzonych na uroczystej gali przywitał Prezes Zarządu Banku – Adam Dudek. „Autolokata jest loterią dedykowaną Klientom Banku Spółdzielczego w Limanowej, którzy oprócz zysku w postaci odsetek od lokaty, mają jednocześnie szansę na dodatkowe bonusy, jakie oferujemy w postaci nagród. W dniu dzisiejszym już 18-sty samochód trafił do Klienta naszego Banku, z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy za zaufanie i lojalność jaką obdarzają Państwo nasz Bank” – tymi słowami Prezes podsumował XVI edycję loterii.

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł, posiadający uprawnienia do nadzorowania loterii nadane przez Ministra Finansów.

Udział w XVI edycji loterii, mogli brać Klienci Banku, którzy założyli lokatę na kwotę minimum 1 000 zł w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Limanowej, w terminie od 30 maja 2018r. do 15 sierpnia 2018 r. i utrzymali ją w całości do 15 maja 2019 roku.

Losowanie tradycyjnie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności, która z niecierpliwością oczekiwała na wyniki. Oprócz samochodu osobowego Citroën C3 Aircross , którego właścicielami zostali Państwo Agata i Stefan z Limanowej, można było wygrać m.in.: notebook, i-phone, konsolę x-box, rowery, kosiarki, odkurzacze, żelazka, walizki, portfele i wiele innych.

Lista laureatów XVI edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA dostępna na tej stronie.

Dodatkowo organizatorzy z okazji Dnia Dziecka przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości, dmuchany zamek i konkursy z nagrodami. Quiz wiedzy o Banku dzieci zdały celująco w nagrodę otrzymując gadżety z logo Banku.

Czytaj także: AUTOLOKATA Banku Spółdzielczego w Limanowej: kolejna edycja loterii >>>

Wręczenie nagród uświetnił występ Sylwii Zelek – utalentowanej wokalistki z pobliskiej Żmiącej, wielbicielki piosenki poetyckiej, aktorskiej i poezji śpiewanej. Utwory Anny Jantar, Maryli Rodowicz, Eleni czy Bajmu w wykonaniu młodej artystki, której akompaniował Paweł Sopel, spotkały się z uznaniem publiczności. Duet został nagrodzony gromkimi brawami.

Nad całością przebiegu spotkania czuwał, jak zawsze profesjonalnie przygotowany Marian Wójtowicz, który jest cenionym w regionie konferansjerem, a swoją osobowością i ciekawymi anegdotami wzbogaca każdą lokalną imprezę.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie przypominamy, że wszystkie osoby, które nie odebrały nagrody podczas losowania w dniu 31 maja 2019r., zapraszamy do Centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej – Rynek 7, w godz. od 7.30 do 15.30, pokój 305. Nagrody będą wydawane przez najbliższe dwa tygodnie, tj. od 3 do 14 czerwca 2019 r.

Udostępnij artykuł: