Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł budowę Domu Seniora

Bankowość spółdzielcza

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest podstawą, na której Bank Spółdzielczy w Limanowej buduje swoje relacje z otoczeniem uwzględniając interesy społeczne.

Dom Seniora w Czarnym Dunajcu
Dom Seniora w Czarnym Dunajcu Fot. Jan Głąbiński

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest podstawą, na której Bank Spółdzielczy w Limanowej buduje swoje relacje z otoczeniem uwzględniając interesy społeczne.

#Waldemar Żurek: Cieszymy się, że jako Bank Spółdzielczy możemy mieć udział w realizacji tej ważnej i potrzebnej inwestycji #BSwLimanowej #BankowośćSpółdzielcza #BankiSpółdzielcze #CSR

Działając w tej konwencji Bank wsparł inicjatywę Państwa Agnieszki Cyrta-Klimowskiej i Łukasza Klimowskiego – budowę Domu Seniora „Nad Młynem”.W listopadzie 2019 r. miało miejsce uroczyste otwarcie placówki w Czarnym Dunajcu.W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Limanowej:Waldemar Żurek, Wiceprezes Zarządu, Andrzej Walasik, Dyrektor Oddziału Banku w Kamienicy oraz Elżbieta Wąchała, Zastępca Dyrektora Oddziału.

Dom Seniora „Nad Młynem” to obiekt na miarę XXI wieku, z wszelkimi udogodnieniami dla osób w podeszłym wieku. Placówka dysponuje 34 całodobowymi pomieszczeniami.Można z niej korzystać także w ramach pobytu dziennego. Jest bardzo nowocześnie urządzona z różnymi salami do rehabilitacji czy do hydromasażu.W przyszłości w Domu Seniora będą organizowane turnusy rehabilitacyjne, które będą miały szansę na dofinansowanie.

Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, które byłoby namiastką domu, bo tego typu obiekty nie mają dobrych skojarzeń. Na dowód tego jak bardzo zależy nam na tym jest fakt, że sami mamy tu swoje mieszkanie – mówi właścicielka obiektu Agnieszka Cytra-Klimowska.To jest ważne również dla Banku Spółdzielczego w Limanowej.− Cieszymy się, że jako Bank możemy mieć udział w realizacji tej ważnej i potrzebnej inwestycji. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w prowadzeniu działalności – mówił podczas otwarcia placówki Wiceprezes Waldemar Żurek.
Udostępnij artykuł: