Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera akcje ekologiczne

Bankowość spółdzielcza

20 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych: „Czyste powietrze wokół nas” i „Nie pal przy mnie, proszę”, „Bieg po zdrowie”, których organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej. Imprezę finansowo wsparł Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera akcje ekologiczne
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej

20 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych: „Czyste powietrze wokół nas” i „Nie pal przy mnie, proszę”, „Bieg po zdrowie”, których organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej. Imprezę finansowo wsparł Bank Spółdzielczy w Limanowej.

20 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych #BankSpółdzielczywLimanowej

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny – Renata Tokarska powitała zaproszonych gości w szczególności laureatów wraz z opiekunami oraz Wojciecha Włodarczyka Etatowego Członka Zarządu w Starostwie Powiatowym w Limanowej, Zofię Szewczyk – Dyrektora Handlowego w Banku Spółdzielczym w Limanowej – przy tej okazji podziękowała za współpracę i ufundowanie nagród konkursowych oraz Annę Golonka – plastyka z Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, która przewodniczyła Komisji Konkursowej. Wyrazy wdzięczności skierowała również do uczestników za piękne prace oraz chęć uczestniczenia w konkursach, nauczycieli, rodziców i opiekunów za umożliwienie dzieciom udziału.Do konkursu plastycznego w ramach programu pt.: Czyste Powietrze Wokół Nas wpłynęło 80 prac z 28 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w ramach programu pt.: Nie pal przy mnie proszę „Stop! Tu się nie pali” – 84 prace z 29 szkół podstawowych z powiatu limanowskiego. Natomiast z zakresu konkursu „Świeży oddech jasna cera, po tym poznasz non - smokera” organizowanego w ramach programu „Bieg po zdrowie” wpłynęły 22 prace z 9 szkół realizujących program.

Prace konkursowe oceniane były pod względem:- zgodności z tematem,- pracy własnej dziecka,- komunikatywności dla odbiorcy,- estetyki pracy.Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Anna Golonka – plastyk z Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, członkowie: Agata Jabłońska – Biblioteka Pedagogiczna w Limanowej, Ewa Wątroba – Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia PSSE w Limanowej, wyłoniła zwycięzców i przyznała następujące miejsca:

Konkurs plastyczny z zakresu programu Czyste powietrze wokół nas pt. „Czyste powietrze wokół mnie – papierosom mówię nie!” I miejscePiotr Trystuła – Szkoła Podstawowa nr 2 w SiekierczynieDominika Zychowicz – Szkoła Podstawowa w KłodnemII miejsce:Katarzyna Szewczyk - Szkoła Podstawowa w ŁukowicyMonika Woźniczka – Szkoła Podstawowa nr 2 w SiekierczynieIII miejsceFilip Matras – Szkoła Podstawowa w MłynnemAleksandra Popielska - ZPO w Kasince MałejWyróżnienia:Anna Bochenek – Szkoła Podstawowa w JastrzębiuRafał Mrózek – Szkoła Podstawowa w ChyszówkachMaciej Olszak – Szkoła Podstawowa w ŁukowicyAnna Włodarczyk - Szkoła Podstawowa w ŁukowicyKonkurs plastyczny z zakresu programu Nie pal przy mnie proszę pt. „Stop! Tu się nie pali”I miejsce:Milena Sromek - Szkoła Podstawowa w KłodnemKlaudia Zygmunt - Szkoła Podstawowa w KłodnemII miejsce:Marcin Woźniak - Szkoła Podstawowa nr 2 w MęcinieDominika Orzeł – Szkoła Podstawowa nr 2 MęcinieIII miejsce:Julia Biernat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej WsiBartłomiej Kowalczyk – Szkoła Podstawowa w ŁukowicyWyróżnienia:Jakub Leśniak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w JodłownikuGrzegorz Ryś – Szkoła Podstawowa w DobrejEdyta Orzeł – Szkoła Podstawowa w SechnejWeronika Żądło – szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince MałejKonkurs plastyczny z zakresu programu Bieg po zdrowie pt. „Świeży oddech jasna cera, po tym poznasz non – smokera”Do PSSE w Limanowej, wpłynęły 22 prace plastyczne z 9 szkół realizujących program „Bieg po zdrowie”I miejsce:Zuzanna Staśko – Szkoła Podstawowa w TymbarkuII miejsce:Magdalena Kamińska – szkoła Podstawowa w ŁukowicyIII miejsce:Magdalena Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w SzczawieWyróżnienia:Radosław Filipek – szkoła Podstawowa nr 2 w LimanowejZuzanna Kęska - Szkoła Podstawowa w TymbarkuAngelika Kokoszka - Szkoła Podstawowa w WilczycachWiktoria Sawina - Szkoła Podstawowa w ŁukowicyGabriela Wysopal - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie  
Udostępnij artykuł: