Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera młodych sportowców

Bankowość spółdzielcza

Plakat
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Już za tydzień w Limanowej odbędzie się Turniej Piłkarski pod nazwą APMT Limanowa CUP 2019, którego organizację wsparł Bank Spółdzielczy w Limanowej. W imprezie, której organizatorem jest Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa, weźmie udział 36 zespołów piłkarskich z Małopolski i Podkarpacia.

W imprezie, której organizatorem jest Akademia Piłkarska MAM TALENT Limanowa, weźmie udział 36 zespołów piłkarskich z Małopolski i Podkarpacia #BankSpółdzielczywLimanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej.

„Zdrowy styl życia i rywalizacja w duchu fair play – to idee, które należy pielęgnować i rozwijać, dlatego z przyjemnością jako Bank angażujemy się w inicjatywy, które promują te zasady” – mówi prezes Banku Adam Dudek.

W dniach 23 i 24.02.2019r. na hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej zagra w sumie ponad 300 zawodników – rocznik 2011 i 2012, z następujących klubów sportowych: APMT Limanowa, LKS Rupniów, Pcimianka Pcim, APMT Rożnów, Baszta Rytwiany, Elita Brzesko, MUKS Mineralni Krynica- Zdrój, Akademia Sandecja Nowy Sącz, MUKS Dunajce Nowy Sącz, MasterKids Skawa, AP GOAL, Akademia Kolejarz, AP Bonito Mszana Dolna, AP Futbol Podegrodzie, AP Limanovia, Sokoliki Stary Sącz, Bardomed Krosno, Polonia Kraków, Akademia Wielogłowy, UKS Staszkówka 3 Jelna, Football Academy Dąbrowa Tarnowska, Krakus Swoszowice, AP Wieliczka, English Football, MUKS Halny Kamienica.

Loteria fantowa

Podczas imprezy każdy będzie mógł wziąć udział w Loterii Fantowej, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Dodatkowo zostanie przeprowadzona akcja Honorowego Dawcy Szpiku Kostnego. Rejestracja polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu patyczkiem wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka. Należy mieć ze sobą dokument z numerem PESEL. Akcja będzie przeprowadzona za zgodą i przy współudziale Fundacji DKMS Polska. Szczegółowe informacje dla potencjalnych dawców znajdują się na stronie: www.dkms.pl.

Udostępnij artykuł: