Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera sportowców

Bankowość spółdzielcza

Limanowa Cup
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, był Partnerem XVI edycji Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „Limanowa Cup”.

#BankSpółdzielczy w Limanowej od lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia #Limanowa #sport

W zawodach, których organizatorem był UKS „Patria” Młynne, udział wzięło ponad 310 zawodników z 10 państw. Etap I rozegrany został na Makowicy, Pasierbcu i w okolicach wyciągu narciarskiego Laskowa. Następnie zawodnicy udali się do Gminy Stary Sącz, a konkretnie do Gołkowice Górnych, gdzie przygotowane były trasy 2 i 3 etapu.

Olbrzymi upał, wielkie emocje, świetna atmosfera i wymagające trasy – to wszystko towarzyszyło uczestnikom biegu. Najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych zostały wręczone statuetki i dyplomy, a wśród  wszystkich uczestników obecnych podczas zakończenia zawodów rozlosowane zostały nagrody.

Wyniki XVI edycja Limanowa Cup można zobaczyć tutaj.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

 

Udostępnij artykuł: