Bank Spółdzielczy w Piwnicznej- Zdroju na Dniach Piwnicznej

Bankowość

W dniach 24-26 lipca br. na piwniczańskim rynku odbyła się jedna z najpopularniejszych imprez organizowanych cyklicznie - Dni Piwnicznej. Oficjalnego otwarcia święta dokonał Burmistrz MiG Zbigniew Janeczek.

Podczas trzydniowych obchodów Miejsko Gminny Ośrodek Kultury przygotował wiele atrakcji skierowanych zarówno do mieszkańców gminy Piwniczna – Zdrój oraz turystów odwiedzających piękne tereny. Liczne koncerty, występy regionalne, atrakcje dla dzieci, imprezy sportowe sprawiły, że wszyscy z uśmiechami brali chętnie udział w obchodach. Dodatkowo można było nabyć różne pamiątki, wyroby regionalne i smakołyki.

Podczas Dni Piwnicznej nie zabrakło stoiska Banku Spółdzielczego w Piwnicznej-Zdroju, reprezentowanego przez pracowników Banku, który zawsze aktywnie i chętnie włącza się we wspieranie lokalnych przedsięwzięć. Dorosłym udzielano informacji o atrakcyjnych ofertach  bankowych, natomiast najmłodsi otrzymywali balony z logo Banku oraz brali udział w darmowej loterii fantowej z gadżetami promującymi Bank. Stoisko cieszyło się dużą popularnością, co nas cieszy i motywuje do angażowania się w kolejne imprezy masowe organizowane w Naszym regionie.

Źródło: Bank Spółdzielczy Piwniczna Zdrój

 

Udostępnij artykuł: