Bank Spółdzielczy w Płońsku zachęca do korzystania z Programu Tarczy Finansowej PFR

Bankowość spółdzielcza

Bank Spółdzielczy w Płońsku
Fot. BS w Płońsku

Bank Spółdzielczy w Płońsku przypomina swoim Klientom, że Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Tarczę Finansową PFR – program skierowany do firm, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z pandemią koronawirusa.

BSPłońsk: System nie toleruje błędów, więc informacje należy uzupełniać uważnie i prawidłowo #BankiSpółdzielcze #TarczaFinansowa

Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji mikrofirmy oraz małe i średnie firmy, będące Klientami Banku Spółdzielczego w Płońsku, będą mogły składać poprzez platformę bankowości internetowej (CUI).

Pieniądze już płyną do przedsiębiorców. Pierwsi klienci Banku Spółdzielczego w Płońsku mają już pieniądze na swoich rachunkach.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

System nie toleruje błędów

System zbudowany został w niespełna 2 tygodnie i działa poprawnie. Z opinii klientów wiadomo, że wypełnienie wniosku zajmuje niewiele czasu, a środki na koncie pojawiają się bardzo szybko.

System jednak nie toleruje błędów, więc informacje należy uzupełniać uważnie i prawidłowo.

Bank zachęca do jak najszybszego składania wniosków. Od momentu uruchomienia programu (29.04) wypłacono już ponad 3,5 mld złotych.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Gdzie szukać dodatkowych informacji

Więcej informacji w zakładce:

https://www.bsplonsk.pl/tarcza-finansowa-pfr/.

W przypadku dużych firm wnioski o finansowanie można złożyć bezpośrednio w PFR na stronie:

www.pfr.pl/tarcza.

Udostępnij artykuł: