Bank Spółdzielczy w Raciborzu wspiera inicjatywy sportowe

Bankowość spółdzielcza

Bank Spółdzielczy w Raciborzu dołączył do grona sponsorów tegorocznego półmaratonu zorganizowanego w Kuźni Raciborskiej
Bank Spółdzielczy w Raciborzu dołączył do grona sponsorów tegorocznego półmaratonu zorganizowanego w Kuźni Raciborskiej Fot. Bank BPS

Bank Spółdzielczy w Raciborzu wspiera lokalne inicjatywy m.in. ukierunkowane na sport i zdrowy styl życia. Dlatego też z satysfakcją dołączył do grona sponsorów tegorocznego półmaratonu zorganizowanego w Kuźni Raciborskiej.

Bank Spółdzielczy w Raciborzu wspiera lokalne inicjatywy m.in. ukierunkowane na sport i zdrowy styl życia #BankiSpołdzielcze #sport

6 kwietnia br. ponad 200 biegaczy oraz 50 uczestników marszu Nordic Walking w koszulkach z logo Banku Spółdzielczego w Raciborzu stanęło na starcie IV edycji Kuźniańskiego Półmaratonu Leśnego Rafamet 2019. Impreza organizowana była przez MOKSIR w Kuźni Raciborskiej.

Trasa półmaratonu o długości 21 km, posiadająca atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, przebiegała przez lasy Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. Celem imprezy jest popularyzowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród mieszkańców naszego regionu.

Na mecie uczestnicy półmaratonu otrzymali pamiątkowy medal mi.in. z logo Banku, którego wygląd pozostał niespodzianką do samego dnia imprezy.

Więcej najnowszych wiadomości o bankach spółdzielczych >>>

Udostępnij artykuł: