Bank Spółdzielczy w Tczewie oraz Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie na Elektronicznej Giełdzie Kapitału

Bankowość

Bank Spółdzielczy w Tczewie oraz Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie podpisały umowę z Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o., operatorem innowacyjnego na rynku finansowym produktu - Elektronicznej Giełdy Kapitału.

Bank Spółdzielczy w Tczewie oraz Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie podpisały umowę z Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o., operatorem innowacyjnego na rynku finansowym produktu - Elektronicznej Giełdy Kapitału.

Zyskają banki

Do czterech wzrosła liczba banków, które zdecydowały się na współpracę w ramach Elektronicznej Giełdy Kapitału z wykorzystaniem konta z pełnymi uprawnieniami. Dla Banku Spółdzielczego w Tczewie oraz Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie - pierwszych banków spółdzielczych - oznacza to możliwość pozyskiwania nowych klientów sektora samorządowego i prywatnego na terenie całej Polski. Portal aukcyjny www.GieldaKapitalu.pl umożliwia bowiem podmiotom sektora bankowego poszukiwanie i obsługę takich depozytów, których w danym czasie potrzebują. Prostota i przejrzystość platformy aukcyjnej sprawiają dodatkowo, iż wszelkie koszty administracyjne, a także marketingowe związane z pozyskiwaniem nowego klienta przez bank ograniczone są do minimum.

Zyskają inwestorzy

Podpisane umowy to również dobra wiadomość dla inwestorów. Oznacza to bowiem, że jeszcze więcej zainteresowanych działaniem platformy, zachęconych obecnością kolejnych banków będzie mogło sprawdzić jej możliwości i przekonać się jak ciekawym, przydatnym i potrzebnym narzędziem jest www.GieldaKapitalu.pl. Ten innowacyjny produkt umożliwia bowiem wybór banku oferującego najkorzystniejsze warunki oprocentowania lokaty bankowej w danym momencie i to bez wychodzenia z domu. W wyniku aukcji elektronicznej w czasie rzeczywistym uzyskujemy najkorzystniejsze oprocentowanie kapitału.

Aukcja na Elektronicznej Giełdzie Kapitału

Na platformie aukcyjnej www.GieldaKapitalu.pl samorządy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa oraz podmioty prywatne wystawiają na aukcje wolne środki pieniężne, określając ich wysokość, okres, w którym chcą je zdeponować na lokacie bankowej oraz minimalne oprocentowanie. Banki licytują się oprocentowaniem w skali roku, a najbardziej skuteczny podmiot zawiera transakcję z klientem. Elektroniczna Giełda Kapitału jest jedynym na rynku rozwiązaniem, które umożliwia nawiązanie współpracy pomiędzy dowolnym podmiotem, a bankiem w tak transparenty sposób.

Wszelkie szczegóły dotyczące Elektronicznej Giełdy Kapitału dostępne są na stronie www.GieldaKapitalu.pl, natomiast wersja demonstracyjna na www.demo.GieldaKapitalu.pl.

Źródło: Elektroniczna Giełda Kapitału

 

Udostępnij artykuł: