Bank Zachodni WBK to już Santander Bank Polska. Zmiana nazwy to dopiero początek

Z rynku

Placówka Santander Bank Polska
Fot. Materiały prasowe Santander Bank Polska

Do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana w piątek nowa nazwa banku - Santander Bank Polska S.A. Wraz ze zmianą nazwy do Warszawy została przeniesiona również siedziba rejestrowa spółki.

Bank @SantanderBankPL w ten weekend przeprowadził zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej i mobilnej #Santander #SantanderBankPolska #BankZachodniWBK

Rejestracja w KRS finalizuje formalny etap zmiany nazwy, zapowiedziany przez bank już w kwietniu br. Bank kolejno uzyskiwał potrzebne do zmiany akceptacje, Komisji Nadzoru Finansowego oraz Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które w maju br. przyjęło uchwałę w tej sprawie.

Czytaj także: Bank Zachodni WBK oficjalnie zmienił nazwę na Santander Bank Polska >>>

 

Santander Bank Polska podkreśla, że zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej
i mobilnej.

Zmiany w bankowości elektronicznej

Bank w ten weekend przeprowadził zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej
i mobilnej. Placówki bankowe, serwisy informacyjne i transakcyjne oraz aplikacje mobilne zyskają nową kolorystykę, wygląd i lżejszą, bardziej intuicyjną nawigację i użyteczność, która ma być wygodniejsza i prostsza dla klientów.

Źródło: Santander Bank Polska S.A.

Udostępnij artykuł: