Bank Zachodni WBK w Programie Karty Dużej Rodziny

Bankowość

Bank Zachodni WBK w gronie Partnerów Programu "Karty Dużej Rodziny". Uczestnicy programu, czyli rodziny z przynajmniej trójką dzieci, będą mogły skorzystać z przygotowanej przez bank oferty zniżek i dodatkowych uprawnień. W ramach promocji bezpłatne będzie prowadzenie konta osobistego przy wpływach co najmniej 1 000 zł oraz karta kredytowa bez miesięcznych i rocznych opłat. Promocja, z której można skorzystać do 16 kwietnia 2016 roku, pozwoli rodzinom wielodzietnym zaoszczędzić ponad 1 tys. zł rocznie.

Bank Zachodni WBK w gronie Partnerów Programu "Karty Dużej Rodziny". Uczestnicy programu, czyli rodziny z przynajmniej trójką dzieci, będą mogły skorzystać z przygotowanej przez bank oferty zniżek i dodatkowych uprawnień. W ramach promocji bezpłatne będzie prowadzenie konta osobistego przy wpływach co najmniej 1 000 zł oraz karta kredytowa bez miesięcznych i rocznych opłat. Promocja, z której można skorzystać do 16 kwietnia 2016 roku, pozwoli rodzinom wielodzietnym zaoszczędzić ponad 1 tys. zł rocznie.

- Z ostatnich danych Banku Światowego wynika, że wskaźnik dzietności w Polsce jest jednym z najniższych na świecie i konsekwentnie od kilkunastu lat spada. Dlatego każda forma wsparcia dla rodzin wielodzietnych może wesprzeć zwiększenie bezpieczeństwa demograficznego w naszym kraju. Udział w programie "Karty Dużej Rodziny" to nasza cegiełka w budowie lepszej rzeczywistości dla rodzin wielodzietnych w Polsce i promocja takiego modelu rodziny. Chcemy w ten sposób docenić wysiłek rodziców, którzy biorą na swoje barki wychowanie nowego pokolenia - mówi Łukasz Molenda, Dyrektor Obszaru Segmentu Klienta Indywidualnego.

Przygotowany przez Bank Zachodni WBK system ulg oraz dodatkowych uprawnień ma na celu pomóc rodzinom wielodzietnym w ich codziennym życiu i odciążeniu budżetu.

Do rodzinnego budżetu może wrócić nawet 1 tys. zł

Posiadacze Karty Dużej Rodziny zakwalifikowani przez bank do uczestnictwa w promocji, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty konta osobistego w Banku Zachodnim WBK, oprócz tego, że otrzymają w pełni bezpłatne prowadzenie rachunku bankowego, zyskają również możliwość uzyskania części zwrotu za comiesięczne rachunki domowe za gaz, energię elektryczną, telewizję, Internet i telefon opłacanych z konta. W kieszeni rodziny wielodzietnej co miesiąc może zostać maksymalnie 25 zł, co w skali roku daje aż 300 zł oszczędności. Warunkiem skorzystania z promocji bezpłatnego prowadzenia konta oraz zwrotów jest zapewnienie comiesięcznych wpływów na konto co najmniej w wysokości 1 000 zł. Dodatkowo, uczestnicy promocji mogą liczyć nawet na 3% oprocentowanie środków zdeponowanych na rachunku (maksymalna kwota podlegająca oprocentowaniu do 3 000 zł) naliczenie oprocentowania uzależnione jest od wpływów na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym w wysokości co najmniej 1 000 zł.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny uczestniczący w promocji banku mogą także otrzymać "Kartę kredytową 1I2I3", która jest zwolniona z opłat miesięcznych za kartę przez cały okres obowiązywania umowy o tę kartę. Płacenie przy jej użyciu za zakupy w supermarketach, na stacjach paliw czy restauracjach i fast foodach oznacza dodatkowe bonusy finansowe - zwrot 1%, 2%, 3% wartości dokonywanych transakcji. Dzięki temu do budżetu rodzin wielodzietnych w ciągu roku wrócić może nawet do 760 zł (miesięcznie ok. 63 zł). - Zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób nie korzysta z karty kredytowej przede wszystkim z obawy przed wysokimi kosztami. Mamy nadzieję, że brak opłat miesięcznych za kartę zostanie pozytywnie przyjęte przez posiadaczy KDR, którzy w ten sposób uzyskają możliwość posługiwania się nowoczesnymi instrumentami finansowymi nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Aby stać się posiadaczem karty kredytowej, w chwili składania wniosku o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej oraz w okresie obowiązywania umowy o kartę kredytową wraz z kredytem, posiadacz KDR musi uzyskiwać dochód nie mniejszy niż 1 000 zł - wskazuje Łukasz Molenda.

Z Kartą Dużej Rodziny po tańszy kredyt

Bank Zachodni WBK jako partner programu "Karty Dużej Rodziny" w ramach przygotowanej promocji proponuje uczestnikom wsparcie finansowe w realizacji codziennych planów przy pomocy limitu kredytowego w koncie osobistym. Limit w koncie udzielany jest całkowicie za darmo i może być optymalnym narzędziem do wykorzystania w nagłych sytuacjach dla osób, które w okresie 30 dni przed złożeniem wniosku nie miały limitu w Koncie 1l2l3 oraz wyrażą zgodę na jego odnowienie na kolejny okres.

Dostępna w ramach promocji oferta kredytu hipotecznego zainteresuje posiadacza KDR planującego zakup nowego mieszkania czy domu. Bez względu na wysokość kredytu Bank Zachodni WBK odstąpi od pobierania prowizji od rodzin wielodzietnych z tytułu jego udzielania. Co więcej, kredyt na wymarzone nowe lokum uczestnicy programu będą mogli zaciągnąć razem z osobą nieuczestniczącą w tym programie, tzn. niebędącą posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to Ogólnopolski Program Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w ramach którego rodziny posiadające przynajmniej trójkę dzieci, niezależnie od dochodów, mogą skorzystać ze zniżek i uprawnień oferowanych zarówno przez instytucje publiczne jak i przedsiębiorców prywatnych. Karta jest bezpłatna, a wniosek o jej wydanie składa się w urzędzie gminy właściwym ze względu na miejsce zamieszkania. Dziś jej posiadanie uprawnia m.in. do zniżek w sklepach, tańszych biletów do muzeów czy na przejazdy pociągami. Szczegółowe informacje o programie "Karta Dużej Rodziny" są dostępne na stronie: www.rodzina.gov.pl. Informacje o przygotowanej przez Bank Zachodni WBK Promocji dostępne są na stronie www.bzwbk.pl. Regulamin promocji dostępny jest placówkach Banku Zachodniego WBK S.A (Oddziałach i Placówkach Partnerskich).

Źródło: Bank Zachodni WBK

Udostępnij artykuł: