Banki spółdzielcze: Banki spółdzielcze włączyły się do e-rodziny 500+

NBS 2016/05

Klienci banków zrzeszonych zarówno w Grupie BPS, jak i SGB mogą składać poprzez systemy bankowości internetowej wnioski w Programie Rodzina 500+. Tym samym banki spółdzielcze obu grup aktywnie włączyły się do e-rodziny 500+, pokazując, że są w czołówce polskiej bankowości.

Daria Pawęda
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Program Rodzina 500+ to systemowe wsparcie polskich rodzin – z pomocy państwa w wychowaniu mogą skorzystać rodzice oraz opiekunowie dzieci do 18. roku życia. Rodzina z dwojgiem niepełnoletnich dzieci może otrzymać 500 zł na drugie dziecko, i to niezależnie od dochodu. Natomiast rodziny z przeciętnym miesięcznym dochodem poniżej 800 zł netto na osobę, otrzymują wsparcie także na pierwsze dziecko do ukończenia przezeń 18. roku życia. Wsparcie to jest nieopodatkowane.

Daria Pawęda

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: