Banki spółdzielcze i ich partnerzy: Rekomendacje na kryzysk – czerwiec 2015

NBS 2015/06

W ESBANKU ŁAPIĄ BAKCYLA Warszawski Instytut Bankowości zainicjował projekt edukacyjny BAKCYL, którego jednym z partnerów jest ESBANK Bank Spółdzielczy. BAKCYL to program godzin lekcyjnych, które stanowią kompendium wiedzy finansowej dla nastolatków pt. Mądre inwestowanie. Finanse na całe życie. Pożyczaj z głową i Twoje pieniądze. Wszystko pod okiem bankowców wolontariuszy.

CYFROWE WYKLUCZENIE 50+

W Polsce prawie 10 mln osób z pokolenia 50+ nie korzysta z internetu. To tak, jakby województwo mazowieckie i wielkopolskie odciąć na stałe od internetu! Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, we współpracy z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji, prowadzi projekt Polska Cyfrowa Równych Szans. Komisja Europejska szacuje, że obecnie jedynie 15 proc. Europejczyków dokonuje zakupów internetowych w innym państwie UE i tylko 7 proc. MŚP prowadzi sprzedaż transgraniczną. Stworzenie jednolitego rynku cyfrowego na kontynencie może przyczynić się do uzyskania 415 mld euro rocznie w gospodarce i stworzenia setek tysięcy miejsc pracy.

E-PRZELEW JAK EURO ELIXIR

<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: