Banki Spółdzielcze i Ich Partnerzy: Rekomendacje na kryzysk – grudzień 2011

NBS 2011/12

LIDER BIZNESU Z LIMANOWEJ Adam Dudek, prezes Banku Spółdzielczego w Limanowej odebrał statuetkę i tytuł Lidera Biznesu podczas regionalnej Gali Przedsiębiorczości z udziałem m.in. marszałka województwa małopolskiego. Gratulujemy!

LIDER BIZNESU Z LIMANOWEJ Adam Dudek, prezes Banku Spółdzielczego w Limanowej odebrał statuetkę i tytuł Lidera Biznesu podczas regionalnej Gali Przedsiębiorczości z udziałem m.in. marszałka województwa małopolskiego. Gratulujemy!

KONSUMENT NASZ PAN

Nowe regulacje consumer finance to temat zorganizowanego przez ZBP II Kongresu Kredytu Konsumenckiego. Nowela ustawy o kredycie konsumenckim, która weszła w życie 18 grudnia br., wprowadziła ujednolicone europejskie standardy w relacjach między bankami i kredytobiorcami, np. rozbudowane obowiązki informacyjne przedumowne w formularzu, który musi zostać wręczony konsumentowi przed zawarciem umowy. W trakcie kongresu zaprezentowano zbiorcze wydanie książkowe rekomendacji Rady Prawa Bankowego oraz Komitetu ds. Kredytu Konsumenckiego przy ZBP dotyczące wybranych interpretacji przepisów ustawy. W konferencji uczestniczyło około 100 bankowców.

 

KONSORCJUM DLA HILTONA

Konsorcjum w składzie: Bank BPS Oddział Regionalny w Warszawie – lider, SGB-Bank, GBS w Barlinku, WBS, BS w Skierniewicach, BS w Ostrowi Maz., BS w Sochaczewie, BS w Zgierzu, BS w Andrespolu, BS w Ząbkowicach Śl., Mazovia BS, BS w Raszynie, BS w Aleksandrowie Lodź. i BS w Gostyninie sfinansuje budowę hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Umowę kredytową podpisano z inwestorem – Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. Hotel w warszawskim Wawrze ma mieć standard czterogwiazdkowy, 364 pokoi, wysokiej klasy SPA z dwoma basenami oraz centrum konferencyjne dla trzech tysięcy osób!

 

CERTYFIKAT FIRMY WIARYGODNEJ

Według TNS OBOP aż 80 ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: