Banki spółdzielcze i ich partnerzy: Rekomendacje na kryzysk – luty 2014

NBS 2014/02

SUKCES NIE ZJAWIA SIĘ PRZYPADKIEM Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich, został laureatem Złotego Medalu Akademii Polskiego Sukcesu. 31 stycznia br. na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala z udziałem przedstawicieli Kancelarii Premiera oraz Kancelarii Prezydenta RP, parlamentu, władz samorządowych, przedsiębiorców, świata nauki i kultury, a także korpusu dyplomatycznego. Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są za osiągnięcia biznesowe, naukowe lub sportowe, skuteczność działania, czystość zasad i metod postępowania. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Janusz Lewandowski - komisarz ds. budżetu Komisji Europejskiej, Andrzej Seweryn - dyrektor Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana, Vadim Brodski - wirtuoz skrzypiec.

NOWA SZATA I DATA CENTER

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. otworzył swoją nową siedzibę w Warszawie, przy ul Grzybowskiej 81, w sąsiedztwie Getin Noble Banku, Banku BPH oraz Banku BGŻ. Biurowiec, wybudowany przez firmę UNIBEP, został kupiony od dewelopera w transakcji o wartości netto 100 mln zł. Obiekt o powierzchni 10 tys. mkw. składa się z 7 kondygnacji naziemnych oraz trzypoziomowego garażu podziemnego na 130 samochodów. Wnętrze charakteryzuje się wysokim standardem, elewacja jest z ciemnego kamienia i szkła – dobrze koresponduje z bliskim otoczeniem, przede wszystkim z ceglaną architekturą Muzeum Powstania Warszawskiego.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: