Banki spółdzielcze: Kredyty preferencyjne wciąż atrakcyjne

NBS 2016/03

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w 2016 r. banki Spółdzielczej Grupy Bankowej posiadają w swojej ofercie kredyty z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - tzw. kredyty preferencyjne, dostępne w ramach wszystkich linii kredytowych oferowanych przez ARiMR.

Danuta Trzmielewska

Danuta Trzmielewska

Ekspert ds. rozwoju programów dla rolnictwa. W SGB-Banku SA w Poznaniu zatrudniona od 1993 r. Procesami związanymi z dystrybucją pomocy publicznej dla rolnictwa zajmuje się od ponad 20 lat. Aktywnie uczestniczy w pracach legislacyjnych i standaryzacyjnych w zakresie finansowania rolnictwa. Za szczególne zaangażowanie w zakresie dostosowania i wdrożenia nowego systemu finansowania sektora rolnego wyróżniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesa ARiMR, a także ZBP i KZBS. Odznaczona Odznaką Honorową NBP “Za Zasługi dla Bankowości Rzeczypospolitej Polskiej”.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: