Bankomat SBR Bank w Raczkach

Bankowość

W  Raczkach (woj. podlaskie, powiat suwalski) został   zainstalowany i uruchomiony bankomat Spółdzielczego Banku Rozwoju. To pierwszy bankomat oddany do użytku mieszkańcom tej miejscowości - stąd wielka radość lokalnej społeczności z jego uruchomienia.

Bankomat jest usytuowany w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej. Operacje  w nim są bezprowizyjne  dla Klientów  posiadających karty w jakimkolwiek banku spółdzielczym. Pozostali Klienci płacić będą prowizję zgodną z umową zawartą ze swoim bankiem.

Pierwszą osobą, która skorzystała z bankomatu była Pani  Ewa Więcko – sołtys wsi Kurianki Drugie, gorąca orędowniczka zainstalowania bankomatu w Raczkach.

To już 25 bankomat własny uruchomiony przez SBR Bank.  Spółdzielczy Bank Rozwoju, z centralą w Szepietowie, działa na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. Posiada sieć 21 placówek: 10 Oddziałów zlokalizowanych w Szepietowie, Nowych Piekutach, Białymstoku, Suwałkach, Grajewie, Łomży, Płaskiej i Warszawie oraz 11 Punktów Obsługi Klienta. Jest instytucją z 60-letnią tradycją i posiadaczem takich tytułów jak:  “Lider 2012”, “Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego” oraz “Gepard Biznesu”. SBR Bank Bank aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej. Wspiera m.in. instytucje i placówki edukacji i kultury, jest darczyńcą na rzecz hospicjum, wspiera sport amatorski oraz młodych przedsiębiorców – jest m.in. Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Białymstoku.

Źródło: SBR Bank

Udostępnij artykuł: