Bankowy Jubileusz z udziałem gwiazd

Bankowość

"Bank dla każdego" takie hasło przyświecało uroczystości Jubileuszu 115-lecia Banku Spółdzielczego w Raciborzu oraz Święta Spółdzielczości Bankowej.

Z tej okazji 4 lipca br. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu Bank zorganizował rodzinny festyn. Miał on charakter wyjątkowy, gdyż oprócz zaproszonych gości i pracowników do udziału zaproszono lokalną społeczność.

150709.f1

Bogaty program festynu sprawił, że wszyscy bawili się doskonale. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji: dmuchany zamek, karuzela, bungee trampolina, kącik gier, fotobudka. Animatorzy organizowali dzieciom liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Niewątpliwie niezapomnianą atrakcją dla dzieci była zabawa z Zespołem Bahamas wraz z Kłapouchym i Pluszowym misiem, podczas której milusińscy otrzymali bankowe maskotki.

150709.f2

150709.f3

Ponieważ to czas wakacji nie mogło zabraknąć na festynie pokazu ratownictwa medycznego, w trakcie którego rozdawano zawieszki i opaski odblaskowe. W trakcie imprezy przeprowadzono dwa konkursy.
Pierwszy dotyczył wiedzy o Banku. W drugim uczestnicy mieli za zadanie oszacować Ile groszy znajduje się w pojemniku.

150709.f4150709.f5150709.f6

Nie było łatwo, ale udało się wyłonić trzech Laureatów i przyznać każdemu nagrodę pieniężną. Podczas festynu na scenie wystąpił kabaret Krzanowickie Omy oraz zespół Pepper-Gas. Nie mogło zabraknąć także wielkich artystów. Uroczystość uświetniły występy Zbigniewa Wodeckiego i Krzysztofa Krawczyka. Uwieńczeniem festynu było wielkie show, pokaz laserowy połączony z ogniem i piękną grafiką obrazującą logo Banku

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na festyn za wspólne świętowanie JUBILEUSZU 115 LECIA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W RACIBORZU ORAZ ŚWIĘTA SPÓŁDZIELCZOŚCI BANKOWEJ. I prosimy pamiętać, że rok jubileuszowy nadal trwa, a to oznacza, że warto skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez Bank.

Więcej informacji i zdjęć: naszraciborz.pl, raciborz.com.pl, radio vanessa, nowiny.pl

Źródło: http://www.bsraciborz.pl

Udostępnij artykuł: