Barbara Borgieł-Cury z ING w Radzie Fundacji Polska Bezgotówkowa

Kadry

Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Banku odpowiedzialna za obszar Operacje Klient Detaliczny w ING Banku Śląskim, została powołana na przedstawiciela w Radzie Fundacji Polska Bezgotówkowa z ramienia Rady Wydawców Kart Bankowych, poinformował Bank.

Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Banku odpowiedzialna za obszar Operacje Klient Detaliczny w ING Banku Śląskim
Barbara Borgieł-Cury. Źródło: ING Bank Śląski SA

Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Banku odpowiedzialna za obszar Operacje Klient Detaliczny w ING Banku Śląskim, została powołana na przedstawiciela w Radzie Fundacji Polska Bezgotówkowa z ramienia Rady Wydawców Kart Bankowych, poinformował Bank.

Barbara Borgieł-Cury od początku swojej kariery zawodowej w ING Banku Śląskim jest związana z obszarem płatności, w tym mobilnych, kart oraz rachunków.

Pod jej skrzydłami bank wprowadził do oferty szereg innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających klientom codzienne zarządzanie finansami i dokonywanie transakcji płatniczych, w tym płatności mobilnych oraz jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom usługę Dodaj konto z innego banku: podgląd kont i kart z różnych banków w jednej aplikacji oraz umożliwił zdalne otwarcie konta na selfie.

Czytaj także: Joanna Erdman w Zarządzie Fundacji Polska Bezgotówkowa

Barbara Borgieł-Cury jest odpowiedzialna również za wdrożenie nowego systemu bankowości internetowej oraz mobilnej dla klientów detalicznych Moje ING.

A także za wprowadzenie do oferty ING pierwszej karty zbliżeniowej, pierwszego bankomatu zbliżeniowego w Polsce oraz możliwości dokonywania szybkich przelewów – najpierw w postaci Express Elixiru, a w kolejnych latach szybkich płatności z wykorzystaniem BLIK.

Czytaj także: ING Bank Śląski: zysk netto grupy w II kw. wyniósł 615,3 mln zł, powyżej oczekiwań

Od maja 2021 w ramach obszaru Operacje Klient Detaliczny, Barbarze Borgieł-Cury podlegają jednostki zajmujące się operacyjną obsługą produktów i procesów dla klientów detalicznych.

Barbara Borgieł-Cury współpracuje z organizacjami płatniczymi. W marcu 2017 roku została powołana na Członka Rady Nadzorczej spółki Polski Standard Płatności.

W maju br. została powołana na Wiceprzewodniczącą Rady Nadzorczej Polskiego Standardu Płatności. Kadencja trwa 3 lata.

W tym roku już po raz kolejny znalazła się w ścisłej czołówce rankingu serwisu Cashless.pl: „Najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej”.

Czytaj także: ING Bank Śląski może wypłacić 100% dywidendy z zysku za 2020 rok

Udostępnij artykuł: