Bartosz Głowacki partnerem w MDDP

Kadry

Bartosz Głowacki
Fot. MDDP

Ggrono partnerów MDDP powiększyło się do 15 osób. Na stanowisko partnera awansował bowiem Bartosz Głowacki z Zespołu Podatków Międzynarodowych.

Grono partnerów #MDDP powiększyło się do 15 osób

Bartosz Głowacki zajmuje się opodatkowaniem podatkami dochodowymi osób fizycznych oraz osób prawnych, z uwzględnieniem międzynarodowych zasad opodatkowania, zarówno z punktu widzenia polskich, jak zagranicznych przedsiębiorców. W MDDP odpowiada za rozwój doradztwa związanego z szeroko rozumianymi zachętami podatkowymi, takimi jak: specjalne strefy ekonomiczne, ulga na badania i rozwój, ulga związana ze wspieraniem nowych inwestycji czy IP Box.

„Bartosz jest tym typem doradcy podatkowego, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Ma otwartą głowę i szuka rozwiązań, co jest niezwykle cenne w naszym fachu. Bardzo cenię sobie jego skrupulatność, bo to gwarantuje naszym klientom unikalną jakość usług i bezpieczeństwo.” – powiedziała Monika Dziedzic, partner w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, z którą Bartosz Głowacki pracuje od 14 lat.

O Zespole Podatków Dochodowych MDDP

Zespół Podatków Dochodowych MDDP, którego częścią jest m.in. Zespół Podatków Międzynarodowych, tworzą specjaliści, których wiedza obejmuje pełen zakres zagadnień związanych z podatkami dochodowymi. To eksperci posiadający bogate doświadczenie w opracowaniu zrównoważonych strategii podatkowych dla firm polskich i zagranicznych działających na rynku polskim, w kilku państwach bądź też na skalę globalną. Zespół wspiera firmy polskie, jak i korporacje globalne w sprostaniu wymogom podatkowym tak, by mogły wykorzystać wszystkie nowe możliwości, zarządzić ryzykiem podatkowym oraz wypełnić zobowiązania podatkowe, w tym sprawozdawcze.

Źródło: MDDP
Udostępnij artykuł: