Belgijski bank będzie korzystać z systemu zarządzania majątkiem od firmy Comarch

Z rynku

Bank Crelan z siedzibą w Belgii rozpoczął współpracę z firmą Comarch w celu wdrożenia nowego systemu do automatyzacji doradztwa inwestycyjnego.

Logo firmy Comarch
Logo firmy Comarch Źródło: Materiały prasowe

Bank Crelan z siedzibą w Belgii rozpoczął współpracę z firmą Comarch w celu wdrożenia nowego systemu do automatyzacji doradztwa inwestycyjnego.

#Comarch Wealth Management będzie wspierał agentów banku #Crelan w udzielaniu kompleksowych porad inwestycyjnych

System ten, Comarch Wealth Management, będzie wspierał agentów Crelana w udzielaniu kompleksowych porad inwestycyjnych zgodnych z potrzebami i priorytetami klientów, a także ich preferencjami inwestycyjnymi i gotowością do podejmowania ryzyka.– Chcemy zautomatyzować, a tym samym udoskonalić nasze usługi doradztwa inwestycyjnego oraz te związane z zarządzaniem portfelem i obsługą transakcji, przy zachowaniu zgodności z przepisami. Celujemy również w spójną podróż klienta przez wszystkie kanały ­- mówi Jean-Paul Grégoire, dyrektor ds. handlowych w Crelan.

Doświadczenie Comarch w krajach Beneluksu

Według Crelana, system Comarch Wealth Management został wybrany ze względu na jego zakres funkcjonalny, dobre dopasowanie do technologii już stosowanych przez bank oraz doświadczenie Comarch w krajach Beneluksu.

- Współpraca z Crelanem pozwala nam na zbudowanie silniejszej pozycji na rynku oprogramowania finansowego w Belgii. Jesteśmy dumni, że nasz produkt, będący wynikiem zaangażowania Comarchu w badania i rozwój, zyskał przychylność kolejnego banku z regionu – cieszy się Wojciech Pawluś, Dyrektor Generalny na Beneluks z firmy Comarch.Crelan jest bankiem spółdzielczym z całkowicie belgijskim kapitałem. Promuje odpowiedzialny, usieciowiony, osobisty i pełen szacunku model bankowości. To wartości, które bank uznaje za ważne i których chce strzec.
Źródło: Comarch
Udostępnij artykuł: