Bezpiecznie i szybko: umowa lub pożyczka leasingowa zawarta w czasie wideorozmowy

Finanse osobiste / Firma

W odpowiedzi na trudną sytuację związaną z pandemią koronawirusa Santander Consumer Multirent przygotował kolejne udogodnienia dla swoich klientów i partnerów. Umowy leasingowe można już podpisać w czasie wideorozmowy przez ogólnodostępne komunikatory.

wideorozmowa firma
Fot. stock.adobe.com/fizkes

W odpowiedzi na trudną sytuację związaną z pandemią koronawirusa Santander Consumer Multirent przygotował kolejne udogodnienia dla swoich klientów i partnerów. Umowy leasingowe można już podpisać w czasie wideorozmowy przez ogólnodostępne komunikatory.

#PiotrPółtorzycki: Cały czas rozwijamy e-usługi i produkty, żeby pomóc klientom w funkcjonowaniu w bieżącej sytuacji, ale też umożliwić im powrót do normalnego prowadzenia działalności po pandemii #Leasing #SpłataRat #PożyczkaLeasingowa #Wideorozmowa @SantanderBankPL

Natomiast dealerzy samochodowi mają możliwość wnioskowania online o odroczenie spłaty rat kapitałowych swoich zobowiązań.

Kontakt z klientem przez komunikatory

Santander Consumer Multirent wykorzystuje dostępne technologie, żeby zadbać w jak największym stopniu o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów, partnerów i pracowników. Wszyscy, którzy chcą zawrzeć umowę leasingu lub pożyczki leasingowej, mogą zrobić to całkowicie online w czasie wideorozmowy.

Zdalny kontakt z klientem odbywa się poprzez komunikatory akceptowane w Santander Consumer Multirent: Zoom, Skype lub WhatsApp. Identyfikacja i weryfikacja tożsamości oraz składanie podpisu na umowie następuje w trakcie połączenia wideo.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

– Takie rozwiązanie to korzyść nie tylko dla klienta, ale również dla naszych partnerów. Nie trzeba pojawiać się w salonie samochodowym osobiście ‒ to oszczędność czasu i kosztów, a przede wszystkim odpowiedź na potrzebę ograniczenia kontaktów bezpośrednich w czasie trwania pandemii.

Cały czas rozwijamy e-usługi i produkty, żeby pomóc naszym klientom w codziennym funkcjonowaniu w bieżącej sytuacji, ale też umożliwić im sprawny powrót do normalnego prowadzenia działalności po ustaniu pandemii – mówi Piotr Półtorzycki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Importerami w Santander Consumer Multirent.

Ułatwienia również dla dealerów

Wszyscy dealerzy, którzy nie posiadają obecnie żadnych zaległości w płatnościach wobec Santander Consumer Multirent, mogą złożyć wnioski o czasowe odroczenie spłat rat kapitałowych w faktoringu lub pożyczkach stockowych. Maksymalny okres odroczenia spłat to 90 dni. Dealerzy nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter >>>

W celu złożenia wniosku o odroczenie spłat dealerzy mogą skorzystać z pomocy swoich opiekunów.

- Po kontakcie telefonicznym bądź elektronicznym na uzyskane wcześniej dane kontaktowe dealer otrzyma od opiekuna niezbędne informacje na temat procesu składania wniosku. Wszystkie formalności można załatwić zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu – wyjaśnia Piotr Półtorzycki.

Czasowe odroczenie spłat rat kapitałowych

Santander Consumer Multirent nadal przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o czasowe odroczenie spłat rat kapitałowych umów leasingowych i pożyczkowych na okres trzech miesięcy.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat udogodnień w czasie pandemii dostępne są na stronie https://www.scmultirent.pl/.

Klienci mogą skontaktować się z zespołem Santander Consumer Multirent również drogą mailową – pod adresem bok@scmultirent.pl

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. specjalizuje się w leasingu operacyjnym pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Jest jednym z wiodących dostawców takiego typu finansowania. Firma udziela finansowania firmom od najmniejszych przedsiębiorstw po wielkie korporacje.

W ramach Santander Consumer Multirent działa Centrum Likwidacji Szkód, które na co dzień pomaga klientom w obsłudze związanej z uszkodzeniami pojazdów.

Produkty leasingowe są dystrybuowane poprzez sieć dealerów samochodowych wszystkich marek, które współpracują z Santander Consumer Bankiem i z Santander Consumer Multirent, a także poprzez partnerów i pośredników oraz Doradców Mobilnych Santander Consumer Banku.

Udostępnij artykuł: