BGŻ BNP Paribas szuka start-upów. Najlepsze rozwiązania z szansą na wdrożenie

Wydarzenia / Z rynku

Eksperci banku BGŻ BNP Paribas spotkają się z obiecującymi start-upami w ramach tzw. Office Hours, które odbędą się 22-23 maja w Gdańsku, podczas konferencji technologicznej infoShare.

Budynek BGŻ BNP PARIBAS

Eksperci banku BGŻ BNP Paribas spotkają się z obiecującymi start-upami w ramach tzw. Office Hours, które odbędą się 22-23 maja w Gdańsku, podczas konferencji technologicznej infoShare.

Eksperci banku #BGŻBNPParibas wybierają najlepsze #startupy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi #infoShare #OfficeHours

W trakcie Office Hours eksperci z banku BGŻ BNP Paribas uważnie przyjrzą się m.in. technologiom wspierającym nowoczesną wielokanałową komunikację z klientem, projektowanie i optymalizację kampanii wielokanałowych, a także rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję (AI) i machine learning dla kampanii CRM. Bank interesują także technologie oparte na analizie big data i modelach predykcyjnych, podano.

Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy

"Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego zaproponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku, a najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie" - powiedział dyrektor zarządzający w banku BGŻ BNP Paribas Piotr Widacki, cytowany w komunikacie.

Eksperci banku wybierają najlepsze start-upy z rynku

Office Hours są częścią procesu zakupowego, w ramach którego eksperci banku wybierają najlepsze start-upy z rynku, dysponujące interesującymi nas rozwiązaniami technologicznymi. Podczas dwóch dni konferencji eksperci spotkają się z min. 20 firmami w specjalnie do tego przygotowanej przestrzeni banku, podano również.Do tej pory odbyło się 7 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR.Bank BGŻ BNP Paribas jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW. Na koniec 2017 r. jego aktywa wyniosły 72,75 mld zł.

Źródło: ISBnews

 
Udostępnij artykuł: