Biblioteka bankowca: Nic za darmo

BANK 2017/11

„Jestem Isia” to ponad 200-stronicowa historia polskiej tenisistki wszech czasów. Artur Rolak rozmawia z Agnieszką Radwańską o wszystkim, o czym chciała rozmawiać.

„Jestem Isia” to ponad 200-stronicowa historia polskiej tenisistki wszech czasów. Artur Rolak rozmawia z Agnieszką Radwańską o wszystkim, o czym chciała rozmawiać.

Maciej Weber

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich sportsmenek nie słynie z zaufania do dziennikarzy. Jest taka stacja telewizyjna, która w niewybredny sposób wytknęła jej występ na igrzyskach, brak chęci, ambicji i to, że liczą się dla niej głównie pieniądze. Mówi się o tym w tej książce. Isia jest pamiętliwa. Nie zapomina zniewag, ale gdy do kogoś się przekona, to już na zawsze. Stąd zadzierzgnięte w dziecięcych czasach przyjaźnie z Angeliką Kerber czy Karoliną Woźniacką. Polkami reprezentującymi Niemcy i Danię, z którymi zdarzało się jej spędzać zagraniczne, egzotyczne wakacje. Obie były zresztą w Krakowie na ślubie Agnieszki z Dawidem Celtem – wieloletnim trenerem i sparingpartnerem.

Do tego momentu książka jednak nie sięga. Wydawnictwo Burda Publishing wypuściło ją bowiem na rynek tuż przed tym wydarzeniem. W książce pytana o termin ślubu gwiazda odpowiada wymijająco. Tam, gdzie jednak uznaje za stosowne otwiera się przed autorem. Daje się odczuć, że ma do niego duże zaufanie. To w końcu ona wybrała go do rozmowy. Znają się wiele lat, a Artur Rolak to dziennikarz mający największy staż spośród Polaków przyjeżdżających na turniej wimbledoński. Wysłannik miesięcznika „Tenisklub” zna się na rzeczy. Dyskretnie, ale z przekonaniem, nie unika się tutaj tematu pieniędzy.

„Gram dla kasy? – zdradza na łamach Agnieszka. – Przepraszam bardzo, że w ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: