Biegam bo lubię – PKO Bank Polski zaprasza na stadiony lekkoatletyczne

Bankowość

W ramach czwartej edycji akcji "BiegamBoLubię", FUNdacja BIEGanie i Program Trzeci Polskiego Radia zapraszają na stadiony lekkoatletyczne wszystkich chętnych, którzy chcą trenować pod okiem profesjonalistów. Partnerem strategicznym projektu jest PKO Bank Polski.

Od 23 marca w każdą sobotę o godz. 9.30 na ponad 40 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce amatorzy biegania mogą uczestniczyć w bezpłatnych treningach pod okiem profesjonalnych trenerów. PKO Bank Polski wierzy, że możliwość spotkań na stadionach lekkoatletycznych zachęci do treningów nowe osoby, które dzięki temu poprawią swoje samopoczucie i zadbają o zdrowie.

Informacje dotyczące miejsc i terminów spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.biegajmyrazem.pkobp.pl oraz na stronie projektu www.biegambolubie.com.pl. Relacje z sobotnich spotkań oraz porady dotyczące najlepszych metod treningowych można usłyszeć w radiowej Trójce w każdy czwartek po godz. 17.00 w audycji „BiegamBoLubię”.

Wzrost zainteresowania bieganiem zainspirował PKO Bank Polski do zainicjowania specjalnego programu „Biegajmy razem”. Program zakłada m.in. wsparcie sponsorskie dla największych imprez biegowych w Polsce. W 2013 roku PKO Bank Polski będzie sponsorem między innymi 12. Cracovia Maratonu, który odbędzie się już 28 kwietnia, Biegu Konstytucji 3 Maja, Biegu Powstania Warszawskiego, Biegu Niepodległości, a także 14. Poznań Maratonu, planowanego na 13 października.

We wszystkich imprezach biegowych wspieranych przez PKO Bank Polski biorą udział tysiące uczestników, a wśród nich pracownicy PKO Banku Polskiego zrzeszeni w sekcji biegowej Banku, liczącej ponad 100 osób z całej Polski.

PKO Bank Polski jest także sponsorem programu „Korona Maratonów PKO Banku Polskiego”. Znany dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski w rok zamierza przebiec siedem maratonów na siedmiu kontynentach. W wybranych maratonach, razem z Maciejem Kurzajewskim, pobiegną wybrani biegacze bankowi. Zmagania maratończyków można śledzić w kronikach emitowanych na antenie TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości” w dzień rozgrywanego maratonu oraz w Internecie.

Więcej informacji na temat wydarzeń biegowych sponsorowanych przez PKO Bank Polski można znaleźć na stronach www.biegajmyrazem.pkobp.pl oraz www.koronamaratonow.pl.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: