Bilety komunikacji miejskiej tańsze w promocji MCM z mPay

Finanse i gospodarka

mPay wspólnie z MasterCard® uruchomił promocję "Ruszamy z biletami", w której przy zakupie biletów w ramach systemu mPay, użytkownikom zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

mPay wspólnie z MasterCard® uruchomił promocję "Ruszamy z biletami", w której przy zakupie biletów w ramach systemu mPay, użytkownikom zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

Aby skorzystać z promocji należy ściągnąć aplikację MasterCard® Mobile i za jej pomocą zarejestrować się w promocji poprzez podanie swojego numeru komórkowego. Teraz wystarczy, że zapłacić z mPay za bilet komunikacji miejskiej, kartą płatniczą MasterCard® za pomocą rozwiązania Cardmobile.pl - systemu stworzonego przez mPay w ramach technologii MasterCard® Mobile.

Aplikacja MasterCard® Mobile na system:

  • Android jest do ściągnięcia tutaj
  • IOS jest do ściągnięcia tutaj
  • Windows Phone jest do ściągnięcia tutaj
  • BlackBerry OS jest do ściągnięcia tutaj

mPay S.A. jest twórcą innowacyjnej technologii pozwalającej na realizację transakcji finansowych dokonywanych przy użyciu telefonu komórkowego. Z bazą blisko 400 tyś użytkowników mPay jest największym operatorem płatności mobilnych w Polsce. Spółka rozwija mobilne usługi płatnicze w takich obszarach jak płatności za usługi w mieście (bilety komunikacyjne i parkowanie), doładowania telefonów komórkowych, płatności za faktury, płatności w Internecie.

Rozwiązanie CardMobile.pl jest nowoczesnym systemem płatności mobilnych i internetowych stworzonym przez firmę mPay S.A. w ramach szerokiej inicjatywy MasterCard® Mobile. Po zarejestrowaniu w systemie użytkownicy mają możliwość podłączenia do konta dowolnej karty płatniczej. Dzięki temu mogą wykonywać płatności kartą płatniczą z użyciem telefonu w bezpieczny sposób, bez konieczności każdorazowego podawania danych karty.

Promocja trwa do wyczerpania budżetu lub do 30 czerwca br.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na www.mpay.pl i www.mastercardmobile.pl.

Źródło: mPay

Udostępnij artykuł: