Biuletyn Generali nagrodzony

Finanse i gospodarka

Ogłoszono wyniki 11. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. W tym roku biuletyn dla pracowników Generali - "LeoPolonia" znalazł się w trójce najlepszych wydawnictw w głównej kategorii konkursu.

Organizatorem 11. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych, jak co roku, była agencja doradcza i wydawnicza Agape. Projekt miał na celu wyłonienie, wśród zgłoszeń z całej Polski, najlepszych biuletynów firmowych 2011 roku.

Liczba prac startujących dotychczas w Konkursie Biuletynów Firmowych sięga 700. W tegorocznej edycji konkursu rywalizowała rekordowa liczba 122 prac z całej Polski.

„LeoPolonia”, która po raz trzeci została zgłoszona do konkursu, po raz kolejny zdobyła uznanie jury. „Wciąż pracujmy, nad jakością naszej wewnętrznej publikacji zarówno pod względem zawartych w niej treści jak i oprawy graficznej. Celem biuletynu „LeoPolonia” jest przybliżenie pracownikom najistotniejszych wydarzeń i nowości dotyczących firmy w sposób przejrzysty, ale i atrakcyjny. Cieszy nas fakt, iż szanowne jury konkursowe jak i czytelnicy widzą nasze starania i oceniają publikację pozytywnie.” – podkreśla Paweł Wróbel, redaktor naczelny wydawanej w Generali LeoPolonii.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: