Biuro Maklerskie Banku BPH od 20 lat na polskim rynku

Bankowość

Biuro Maklerskie BPH obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. W ramach oferty jubileuszowej proponuje Klientom rachunek inwestycyjny bez opłaty aktywacyjnej do końca 2012 roku. Oferta jest ważna dla rachunków otwartych do 31 stycznia 2012 roku.

Obecnie Biuro Maklerskie Banku BPH posiada ponad 30 tysięcy Klientów. Generuje stabilne obroty na rynku kasowym i terminowym, rocznie ponad dwa miliardy złotych na rynku akcji i 400 tysięcy sztuk kontraktów terminowych.

Dzięki sprawnie działającemu Zespołowi Analiz, w tym obszarowi analizy fundamentalnej, portfel rekomendowanych spółek w 2011 wzrósł o 100% w stosunku do 2010 r. Obecnie analitycy BM BPH przygotowują ponad 120 różnorodnych, cyklicznych raportów w miesiącu (ponad 1500 raportów rocznie).

– Jesteśmy jednym z najdłużej działających na polskim rynku biur maklerskich. Przez wszystkie te lata nasze działania były skierowane na rozwój, unowocześnienie, doskonalenie oferty, a przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości, bezpieczeństwa i kultury obsługi Klientów – powiedział Mariusz Bieńkowski, Dyrektor Biura Maklerskiego Banku BPH.

Najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia z ostatnich lat działalności Biura Maklerskiego Banku BPH:

  • 2000 – wprowadzenie internetowego systemu obsługi Klientów – Systemu M@kler,
  • 2002 – połączenie z Domem Maklerskim PBK S.A., w wyniku czego powstało jedno z największych biur maklerskich w Polsce,
  • 2004 – wprowadzenie pierwszego w Polsce internetowego systemu maklerskiego w pełni zintegrowanego z systemem bankowości internetowej,
  • 2008 – nagroda „Galeon 2008” przyznana przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych za niezawodność rozliczeń,
  • 2009 – brązowy „Laur Klienta 2009” w kategorii „Domy i Biura maklerskie”,
  • 2010 – złoty „Laur Klienta 2010” w kategorii „Domy Maklerskie”.

Szczegółowe informacje o Biurze Maklerskim Banku BPH i jego ofercie: http://www.bm.bph.pl/

Udostępnij artykuł: