Blioteka bankowca

BANK 2009/09

Gospodarka w warunkach kryzysu Pod red. Sławomira Antkiewicza i Michała Pronobisa Wydawnictwo CeDeWu Warszawa 2008 Oddana do rąk czytelnika książka jest zbiorem artykułów prezentujących najnowsze aspekty funkcjonowania gospodarki w warunkach kryzysu.

Praca składa się z trzech części. W pierwszej z nich pokazano zagadnienia odnoszące się do finansów publicznych. Druga część pracy dotyczy polityki makroekonomicznej w warunkach kryzysu. Funkcjonowanie gospodarki w warunkach kryzysu pokazano w części trzeciej opracowania.

Książka „Gospodarka w warunkach kryzysu” pod red. Sławomira Antkiewicza i Michała Pronobisa jest bardzo aktualnym opracowaniem, które w dobie tak szybko zachodzących zmian będzie szeroko wykorzystywane przez studentów studiów ekonomicznych i zarządzania, słuchaczy studiów podyplomowych, w obszarze finansów publicznych, makroekonomii i gospodarki.

Dr hab. Bożena Kołosowska, prof. UMK


Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: