„Błyskawiczne efekty z zastosowania Microsoft Dynamics xRM w branży finansowej”

Finanse i gospodarka

Systemy klasy CRM do zarządzania relacjami z klientami są obecnie powszechnie stosowane przez instytucje sektora finansowego. Mogą one jednak pójść o krok dalej, sięgając po platformę xRM, będącą rozszerzeniem systemu CRM o wiele innowacyjnych funkcjonalności usprawniających nie tylko kontakty z klientami, ale też z dostawcami, podwykonawcami, innymi kontrahentami lub nawet zarządzanie produktami przedsiębiorstw finansowych.

Koncepcja xRM, jest coraz częściej spostrzegana przez szefów IT oraz osób odpowiedzialnych za rozwój aplikacji, jako antidotum na nieprzewidywalne koszty utrzymania wielu różnych aplikacji do obsługi wielu procesów.

Możliwości systemu Microsoft Dynamics CRM i platformy xRM w branży finansowej zostaną zaprezentowane 17 kwietnia 2013 roku podczas konferencji „Błyskawiczne efekty z zastosowania Microsoft Dynamics xRM w branży finansowej” w warszawskim Hotelu Hilton. Wydarzenie dedykowane jest Dyrektorom Pionów Biznesowych, Dyrektorom Strategicznym ds. Rozwoju oraz ds. Inwestycji, Dyrektorom Operacyjnym, Managerom ds. CRM, Dyrektorom Marketingu, a także Dyrektorom ds. Zarządzania Siecią Sprzedaży, Dyrektorom Działów Utrzymania Klienta oraz osobom zajmującym się rozwojem poszczególnych grup klienckich.

Podczas spotkania eksperci firmy Microsoft omówią wyzwania biznesowe, jakie stoją przed instytucjami sektora finansowego, przedstawią najnowsze trendy rynkowe, a także zaprezentują, w jaki sposób rozwiązania CRM mogą wesprzeć organizację w osiągnięciu błyskawicznych efektów z zastosowania systemów Microsoft Dynamics xRM i CRM. Ponadto uczestnicy spotkania zapoznają się z przykładami wdrożeń w branży finansowej oraz najczęściej wykorzystywanymi procesami implementacji rozwiązania klasy CRM w sektorze.

Eksperci firmy Microsoft podzielą się także swoją wiedzą na temat integracji rozwiązania Microsoft Dynamics CRM z powszechnie stosowanymi narzędziami firmy Microsoft w firmie, zaprezentują unikalne możliwości, jakie oferują rozwiązania Microsoft Dynamics CRM na urządzeniach mobilnych, a także przedstawią w jaki sposób stworzyć kompleksowy obraz klienta instytucji finansowej oraz jak wykorzystać nowoczesne media w komunikacji z nim. 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o kontakt mailowy pod adres: msevents@microsoft.com 

Udostępnij artykuł: