Bogusław Bartczak nowym prezesem Black Red White

Kadry

Bogusław Bartczak
Fot. Materiały prasowe BRW

Rada nadzorcza Black Red White powołała Bogusława Bartczaka na nowego prezesa, poinformowała spółka.

Rada nadzorcza Black Red White powołała Bogusława Bartczaka na nowego prezesa. #BlackRedWhite #Bartczak

Bartczak ze spółką związany jest od września 2017 r. i dotychczas pełnił funkcję doradcy rady nadzorczej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w międzynarodowej firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

– Bogusław Bartczak ukończył studia na kierunku elektronika oraz studia podyplomowe z zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Studiował też zarządzanie na Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow. W latach 1994-1999 z ramienia firmy Accenture w Londynie i w Warszawie przeprowadził szereg projektów doradczych dla klientów działających w sektorze usług finansowych oraz w handlu detalicznym. Następnie pełnił obowiązki prezesa Huty Aluminium Konin S.A., wiceprezesa Carlsberg Polska, prezesa Carlsberg Serbia, prezesa Carlsberg Italia, wiceprezesa ds. Europy Zachodniej Carlsberg Breweries A/S oraz prezesa NOMI SA – czytamy w komunikacie.

Największa polska grupa meblarska

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20-proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład grupy kapitałowej wchodzi Black Red White S.A. i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Źródło: ISBnews

 

Udostępnij artykuł: