BOŚ z najlepszym kredytem gotówkowym w rankingu Money.pl

Bankowość

Oferta pożyczki gotówkowej na 3 tys. zł w  Banku Ochrony Środowiska została uznana za najlepszą w rankingu kredytów gotówkowych przygotowanym przez Money.pl.

Oferta pożyczki gotówkowej na 3 tys. zł w  Banku Ochrony Środowiska została uznana za najlepszą w rankingu kredytów gotówkowych przygotowanym przez Money.pl.

Eksperci z Money.pl sprawdzili ofertę kredytów gotówkowych udzielanych przez 22 banki. Zweryfikowali m. in. na jakich warunkach klienci mogą pożyczyć 3 tysiące złotych. Pod uwagę wzięto siedem czynników: oprocentowanie, prowizję, RRSO, obowiązkowe ubezpieczenia, dodatkowe opłaty, obowiązkowy zakup innych produktów banku oraz łączny koszt kredytu. Dodatkowym kryterium było to, czy bank wymaga od klienta założenia konta lub wykupu ubezpieczenia. Klientem według założeń rankingu było małżeństwo z jednym dzieckiem, które zarabia na podstawie umowy o pracę 4 tysiące złotych netto. Eksperci z Money.pl badali w tym przypadku oferty pożyczki w wysokości 3 tysięcy zł, na okres spłaty 12 miesięcy. W rankingu najkorzystniejszych ofert, pierwsze miejsce zajął Bank Ochrony Środowiska.

Promocyjną pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku można przeznaczyć na dowolny cel, a wszystkie osoby które się na nią zdecydują, w okresie od 9 lipca do końca września 2013, mogą liczyć na preferencyjne warunki. W przypadku pożyczki na okres jednego roku oprocentowanie jest równe 7,79 proc dla kwoty do 100 000 złotych. Natomiast prowizja od jej udzielenia wyniesie 0 proc. Warunki te dostępne są dla osób, które zdecydują się na pożyczkę z ubezpieczeniem i zadeklarują  miesięczne przelewy na konto w wysokości min. 1 000 złotych przez okres jednego roku.

Oprócz Pożyczki Gotówkowej, Bank oferuje m. in. "EkoPożyczkę", dzięki której można sfinansować m.in. zakup sprzętu AGD klasy energooszczędności A++, rowerów, ekoarmatury, systemów dociepleniowych domu, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych produkujących prąd, czy urządzeń przystosowujących samochody do zasilania LPG.

Źródło: www.bosbank.pl

Udostępnij artykuł: