BPS Leasing nowym partnerem Związku Polskiego Leasingu

Bankowość spółdzielcza

BPS Leasing spółka z Grupy BPS, największego zrzeszenia banków spółdzielczych w Polsce, dołączyła właśnie do Związku Polskiego Leasingu. Grupę BPS tworzy bowiem 328 banków zrzeszonych oraz Bank BPS, co daje łączną liczbę ponad 2,3 tys. placówek.

leasing, tablet
Fot. stock.aobe.com / duncanandison

BPS Leasing spółka z Grupy BPS, największego zrzeszenia banków spółdzielczych w Polsce, dołączyła właśnie do Związku Polskiego Leasingu. Grupę BPS tworzy bowiem 328 banków zrzeszonych oraz Bank BPS, co daje łączną liczbę ponad 2,3 tys. placówek.

#EwaŁuniewska: Cieszymy się, że zyskaliśmy partnera o tak szerokim dotarciu, jak #BPSLeasing. Dzięki współpracy w ramach grup i zespołów roboczych #ZPL będziemy docierać do przedsiębiorców, którzy są klientami bankowości spółdzielczej #BankiSpółdzielcze #Leasing

BPS Leasing to kolejna w ostatnim czasie spółka, która dołączyła do grona firm leasingowych, stowarzyszonych w Związku Polskiego Leasingu (ZPL).

BPS Leasing działa na rzecz rozbudzania inwestycji lokalnych przedsiębiorców, którzy  współpracują z bankami spółdzielczymi.

Jednocześnie zapewnia swoim klientom pełną ofertę produktową od leasingu finansowego po usługę FSL (full service leasing).

Czytaj także: Finansowanie zakupu samochodów i innych urządzeń poleasingowych sposobem na podtrzymanie inwestycji firm?

Wzajemna wymian doświadczeń

‒ Przystępując do Związku Polskiego Leasingu, w centrum naszych zainteresowań jest digitalizacja.

Z uwagi na rozproszoną sieć sprzedaży, jaką charakteryzują się banki spółdzielcze, istotna będzie dla nas możliwość zawierania umów leasingu zdalnie, np. poprzez profil zaufany, przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego.

Chcemy aktywnie wymieniać się doświadczeniami z innymi przedstawicielami sektora finansowego.

Interesują nas zagadnienia prawne i podatkowe, mające wpływ na funkcjonowanie branży leasingowej.

Jako spółka, należąca do Grupy Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z małych miejscowości.

Z pełną ofertą leasingową oraz inicjatywami sektora, za sprawą sieci banków spółdzielczych – powiedziała Sylwia Węgrzynowska, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu w BPS Leasing S.A.

Nowa grupa klientów-partnerów

Witając nowego członka w Związku Polskiego Leasingu Ewa Łuniewska, przewodnicząca Komitetu Wykonawczego ZPL, powiedziała: 

‒ Nasza organizacja liczy obecnie 30 podmiotów, wśród których są podmioty oferujące i pracujące na rzecz rozwoju leasingu finansowego, leasingu operacyjnego, wynajmu długo- i krótkoterminowego czy pożyczki inwestycyjnej, w naszym kraju.

Cieszymy się, że zyskaliśmy partnera o tak szerokim dotarciu, jak BPS Leasing.

Dzięki współpracy w ramach grup i zespołów roboczych Związku Polskiego Leasingu będziemy w stanie docierać do szerokiego grona przedsiębiorców, którzy są klientami bankowości spółdzielczej.

Jest to dla nas nowa grupa partnerów.

Udostępnij artykuł: