Brian Tracy dla Kredyt Banku

Bankowość

Kredyt Bank współorganizuje 10 października br. konferencję "Sztuka Zarządzania Sprzedażą", którą poprowadzi Brian Tracy - jeden z najlepszych mówców na świecie. Tym samym Bank inauguruje trzeci cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy, w trakcie którego odbędzie się 50 spotkań w całej Polsce.

0027

Kredyt Bank współorganizuje 10 października br. konferencję "Sztuka Zarządzania Sprzedażą", którą poprowadzi Brian Tracy - jeden z najlepszych mówców na świecie. Tym samym Bank inauguruje trzeci cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy, w trakcie którego odbędzie się 50 spotkań w całej Polsce.

W najbliższy poniedziałek odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie konferencja "Sztuka Zarządzania Sprzedażą" połączona z dwoma panelami dyskusyjnymi: Sprzedaż relacyjna i Motywowanie zespołu sprzedażowego. W spotkaniu weźmie udział Brian Tracy oraz praktycy biznesu. Kredyt Bank jest generalnym sponsorem tego wydarzenia.

- To już trzeci cykl konferencji Akademii Przedsiębiorcy, który rozpoczynamy w Warszawie. Tym razem uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in. jak formułować jasne i ambitne cele oraz określać sposoby ich realizacji, budować wysoka motywację i determinacje u sprzedawców, znajdować sprzedawców o największym potencjale, a także jak radzić sobie ze zniechęceniem, słabymi wynikami i sytuacjami konfliktowymi. To tylko część zagadnień, które poruszy znakomity praktyk biznesu i mówca Brian Tracy. Sądzę, że jego praktyczna wiedza i wskazówki pobudzą uczestników do wdrażania poznanych metod we własnym biznesie - powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Kredyt Bank zaplanował w trzeciej edycji projektu 50 spotkań dla przedsiębiorców. Akademia Przedsiębiorczości to ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzaniapersonelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

Program jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiającychśrodowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, któresą okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymianydoświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował 86takich spotkań, w których wzięło udział około 4000 przedsiębiorców.

Do wygrania jedna wejściówka o wartości 2300 zł +VAT! Szczegóły tutaj

BRIAN TRACY jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welchajako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Szkolirocznie ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach na całym świecie wdziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

Źródło: Kredyt Bank

Udostępnij artykuł: