Brutto.pl podpisało umowę̨ o współpracy z Grupą Nest Bank

Z rynku

Brutto.pl
Źródło: Brutto.pl

Brutto.pl, spółka specjalizująca się w finansowaniu faktur dla sektora MSP, podpisało umowę o współpracy z Faktorią, spółką należącą do Grupy Nest Bank. W ramach jej realizacji, Brutto.pl będzie rozwijać ofertę produktową dostępną na platformie Brutto.pl o nowe produkty finansowe ofertowane przez Faktorię.

Brutto.pl będzie rozwijać ofertę produktową dostępną na platformie #BruttoPL o nowe produkty finansowe ofertowane przez Faktorię #Faktoria #NestBank

Dzięki podpisanej umowie Faktoria staje się, drugim obok SMS Kredyt, strategicznym partnerem Brutto.pl, z którym przygotowywane będą nowe produkty finansowe dostępne dla klientów na platformie Brutto.pl Współpraca z obydwiema instytucjami finansowymi zakłada, że cały proces finansowania, począwszy od rejestracji i weryfikacji użytkownika, przez zawarcie umowy finansowania na dostępności harmonogramu spłat kończąc, realizowany będzie w całości na platformie Brutto.pl.

– W efekcie rozpoczynającej się właśnie współpracy z Faktorią, wszyscy klienci Brutto.pl, którzy na co dzień korzystają z platform do fakturowania i księgowości z którymi współpracujemy, uzyskają dostęp do nowych, atrakcyjnych form finansowania. Dotychczasowa oferta pozwalała na finansowanie faktury tylko w formie pożyczki pod fakturę a dzięki nowej współpracy, klienci Brutto.pl wkrótce otrzymają możliwość wybrania jednego z produktów Faktorii – faktoringu cichego a w dalszej kolejności również faktoringu jawnego oraz odwrotnego – mówi Piotr Strzelecki, prezes Brutto.pl.

Rozszerzenie oferty

Dzięki współpracy z Faktorią, Brutto.pl już wkrótce rozszerzy również swoją ofertę, dedykowaną dotychczas dla jednoosobowych działalności gospodarczych, na kolejne podmioty reprezentujące małe i średniej wielkości firmy, w tym spółki cywilne. Podpisana umowa pozwoli też podnieść limity finansowania dla klientów.

Cały proces jest przeprowadzany online

– Najważniejszą w mojej opinii wartością Brutto.pl, jest jej potencjał jako platformy, która dzięki integracjom z partnerami B2B takimi jak fakturowania.pl, ifirma.pl czy afaktury.pl, dociera do szerokiego grona mikrofirm, do których Faktoria kieruje swoje produkty. Ponadto Brutto.pl to zaawansowany technologicznie i elastyczny we współpracy partner rozwijający swoje usługi w kierunku w jakim idzie Faktoria. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę, a dzięki wzajemnej integracji, klienci będą mogli zawrzeć umowę z Faktorią oraz monitorować harmonogram spłat bezpośrednio w interfejsie Brutto.pl. Wierze, że współpraca ta przynieście już wkrótce wymierne obustronne korzyści – mówi Paweł Tomala, prezes Faktoria, Grupa Nest Bank.

W Brutto.pl, cały proces jest przeprowadzany online, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą oszczędzić czas i poświęcić go na prowadzenie swojego biznesu, a także otrzymać finansowanie szybko, bez wychodzenia z biura w kilkanaście minut od złożenia wniosku.

Źródło: Brutto.pl
Udostępnij artykuł: