BS Limanowa: znamy zwycięzców loterii AUTOLOKATA 2021

Bankowość spółdzielcza

10 czerwca br. odbył się finał XVIII edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA, której organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Limanowej. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, uroczystość transmitowana była na żywo na stronie internetowej Banku oraz Facebooku.

Loteria Autolokata
Źródło: BS w Limanowej

10 czerwca br. odbył się finał XVIII edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA, której organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Limanowej. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, uroczystość transmitowana była na żywo na stronie internetowej Banku oraz Facebooku.

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz osiemnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Finał loterii rozpoczął się punktualnie o godz. 11.00.  Zgromadzonych przed monitorami odbiorników, jak również Zarząd oraz pracowników Banku przeprowadzających losowanie, przywitał Marian Wójtowicz – znany wszystkim, ceniony w regionie konferansjer.  

Następnie o głos został poproszony Prezes Zarządu Banku Adam Dudek, który podsumował tegoroczną Autolokatę i życzył Klientom szczęścia w losowaniu.

"Spotykamy się w dniu dzisiejszym na uroczystości związanej z podsumowaniem XVIII edycji Autolokaty. Jest to konkurs dedykowany klientom, którzy gromadzą oszczędności w naszym Banku.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, w związku z panującym stanem epidemii, decyzją Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, losowanie odbywa się bez udziału publiczności i jest transmitowane online na stronie internetowej Banku.

Zapewniam, że zachowane zostaną wszelkie standardy związane z poprawnością przebiegu losowania i bezpieczeństwem. Autolokata, którą wprowadziliśmy z okazji 130-lecia Banku Spółdzielczego w Limanowej, jest loterią lokalną, dlatego też szansa na wygraną jest bardzo duża. Życzę Państwu szczęścia w losowaniu, a nowy Peugeot 208 niech dobrze służy zwycięzcy".

loteria Autolokata, losowanie
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł. Przybliżył on regulamin loterii oraz wyjaśnił zasady przeprowadzenia losowania.

Przypomnijmy udział w losowaniu brały lokaty w wysokości 1000 zł założone w terminie od 15.05.2020 r. do 31.07.2020 r. i utrzymane do 31.05.2021 r. Każde 1 000 zł na lokacie to jeden kupon konkursowy, który brał udział w losowaniu.

Podczas gali rozlosowano 100 nagród. Dodatkowo do Klientów Banku trafiło wiele wyjątkowych nagród takich jak: i-robot, hulajnoga elektryczna, ekspresy do kawy, smartwatche, walizki, wiertarki, bony podarunkowe czy parownice do ubrań.

loteria Autolokata, nagrody w torbach
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Laureatem nagrody głównej samochodu osobowego Peugeot 208 został Pan Jacek z Limanowej

loteria Autolokata, nagroda główna samochód
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Wszyscy laureaci loterii AUTOLOKATA 2021: tutaj

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagrody będę wydawane w Centrali Banku, Limanowa, Rynek 7  od 11 czerwca do 24 czerwca w godz. od 7.30 do 15.30. Odbiór nagrody będzie możliwy wyłącznie po okazaniu dokumentu tożsamości.

Wiceprezes Banku Waldemar Żurek zachęcił do udziału w kolejnej edycji Autolokaty: "Szanowni Państwo wszystkich, którzy nie mieli szczęścia podczas tegorocznego finału, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Autolokaty. Bank Spółdzielczy w Limanowej 10 kwietnia br. zainaugurował dziewiętnastą edycję loterii. Warunkiem uczestnictwa jest założenie lokaty promocyjnej w terminie do 30 czerwca 2021 r. Pula nagród wynosi 84 000 złotych a nagrodą główną jest samochód osobowy Citroen C3. Zachęcamy do udziału".

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 10.04.2021 r. do 30.06.2021 r. lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2022 r. Losowanie nagród zaplanowano na 10 czerwca 2022 r.

Szczegóły na https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xix-edycja

Udostępnij artykuł: