BS w Limanowej: już wiadomo, kto został zwycięzcą finału XVII Loterii Autolokata

Bankowość spółdzielcza

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz siedemnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej Autolokata. 24 czerwca 2020 r. odbył się finał loterii, który w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, transmitowany był w Internecie na stronie internetowej Banku oraz Facebooku.

BS w Limanowej, Loteria Autolokata, laureat Marcin Gądek
Laureat XVII Loterii Autolokata Marcin Gądek. Źródło: BS w Limanowej.

Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz siedemnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej Autolokata. 24 czerwca 2020 r. odbył się finał loterii, który w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, transmitowany był w Internecie na stronie internetowej Banku oraz Facebooku.

#WaldemarŻurek: W ciągu 13 lat, od kiedy trwa loteria, rozdaliśmy 19 samochodów, a przeszło 800 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych #Oszczędzanie #BankiSpółdzielcze #BSLimanowa #LoteriaAutolokata

Spotkanie rozpoczął Marian Wójtowicz ‒ ceniony w regionie konferansjer, który przywitał uczestniczących w transmisji online, jak również Zarząd oraz pracowników Banku przeprowadzających losowanie.

800 laureatów przez 13 lat

Następnie wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej Waldemar Żurek podsumował tegoroczną Autolokatę i życzył Klientom szczęścia w losowaniu:

‒ Oszczędzanie może być nie tylko przyjemne, ale przynosić wiele korzyści. Co roku przekonują się o tym laureaci naszej loterii. Autolokata cieszy się dużą popularnością i przeprowadzana jest z myślą o Klientach, w podziękowaniu za zaufanie i lojalność jaką obdarzają nasz Bank.

W ciągu 13 lat, od kiedy trwa loteria, rozdaliśmy 19 samochodów, a przeszło 800 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych. Życzę szczęścia i wygranej podczas dzisiejszego finału. Jednocześnie zachęcam do udziału w kolejnej XVIII edycji naszej loterii ‒ podkreślił wiceprezes Żurek.  

Loteria Autolokata losowanie
XVII Loteria Autolokata - losowanie. Źródło: BS w Limanowej

Zwycięzca 2020: Marcin Gądek z Limanowej

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł, który wyjaśnił też zasady przeprowadzenia losowania.

Przypomnijmy, że udział w losowaniu brały lokaty w wysokości 1000 zł założone w terminie od 01.05.2019 r. do 31.07.2019 r. i utrzymane do 10.06.2020 r. Każde 1 000 zł na lokacie to jeden kupon konkursowy, który brał udział  w losowaniu.

Podczas uroczystości rozlosowano 101 nagród. Oprócz samochodu osobowego, którego właścicielem został Marcin Gądek z Limanowej, można było wygrać m.in.: telewizor, smartfon, I’robot, podkaszarkę, żelazko, odkurzacz, blender czy bony na paliwo.

Lista Laureatów loterii jest na: www.bs.limanowa.pl.

Wiceprezes Zarządu BS w Limanowej Waldemar Żurek i Marcin Gądek.
Wiceprezes Zarządu BS w Limanowej Waldemar Żurek i Marcin Gądek. Źródło: BS w Limanowej

Nowa edycja loterii już trwa

Bank Spółdzielczy w Limanowej 15 maja br. zainaugurował osiemnastą edycję loterii.  Do wygrania 100 wyjątkowych nagród: samochód osobowy, i’robot, hulajnoga elektryczna, ekspressy ciśnieniowe do kawy, parownice do ubrań, blendery, walizki i wiele innych.

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie w okresie promocyjnym tj. 15.05.2020 r. do 31.07.2020 r. lokaty o nazwie Autolokata i utrzymanie jej do 31.05.2021 r.

Minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, a każda wielokrotność tej kwoty jest kolejnym losem w loterii, podwyższającym szanse na wylosowanie nagrody.
Szczegóły Loterii: AUTOLOKATA XVIII EDYCJA.

bs liamnowa autolokata losowanie
Źródło: BS w Limanowej

Udostępnij artykuł: