BS w Limanowej wspiera konkurs

Bankowość

Pozytywne wzorce, międzyludzkie relacje i rozwijanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej kreatywności to inwestycja w przyszłość, dlatego Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera organizowany corocznie Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych połączonego z zabawą karnawałową.

Nauczyciele Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie zorganizowali i przeprowadzili już V edycję Miejsko – Gminnego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych pod hasłem “Gwiazda Betlejemska”. Uczestnicy Konkursu mieli za zadanie wykonać dowolną techniką  gwiazdę betlejemską.

W imprezie wzięło udział 50 uczniów z 13 szkół. Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród połączone z zabawą karnawałową dla wszystkich jego uczestników odbyło się w dniu 5 lutego 2014 roku w siedzibie szkoły. Spośród zaproszonych gości na uroczystość przybyli: Władysław Pazdan – Wójt Gminy Limanowa, Edyta Król – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej, Jolanta Szyler – reprezentująca Burmistrza Miasta Limanowa, ks. Kazimierz Basista – Proboszcz Parafii Nowe Rybie, Rafał Woźniak – Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Komunikacji, Andrzej Duplak – reprezentujący Bank Spółdzielczy       w Limanowej, Władysław Sułkowski, Robert Piwowarczyk – właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców,  Maria Sewielska – właściciel firmy ABS Jet-Service, Janina Wójcik – właściciel Salonu Fryzjerskiego “Image”, Aleksander Majerski, ks. Kazimierz Śliz.

Jury w składzie: mgr Marta Królik, mgr Jan Kurek, mgr Barbara Młynarczyk, mgr Jolanta Janas przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria I: Dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie klas I – III.

I miejsce: Kamil Korecki – ZS Pasierbiec
II miejsce: Sara Ciureja – ZSS Nr 1 Limanowa
Dawid Stanisz – ZS Mordarka
III miejsce: Julia Szewczyk – SP Siekierczyna
Wyróżnienia: Kacper Gawlik – SP Wysokie
Karolek Lizak – SP Nowe Rybie
Amelia Opach – SP Męcina

Kategoria II: Uczniowie klas 4 – 6.

I miejsce: Patryk Stanisz – ZS Mordarka
Katarzyna Zapała – ZS Pasierbiec
II miejsce: Krzysztof Zelek – ZS Mordarka
III miejsce: Karol Dudek – SP Nowe Rybie
Wyróżnienia: Piotr Bukowiec – ZS Nr 1 Męcina
Piotr Jaworski – ZSS Nr 2 Limanowa
Maria Oleksy – ZSS Nr 3 Limanowa

Kategoria III: Uczniowie gimnazjum do 15 roku życia.

I miejsce: Marzena Stanisz – ZS Rupniów
II miejsce: Sławomir Ciureja – ZSS Nr 1 Limanowa
III miejsce: Agnieszka Chudy – ZS Mordarka
Wyróżnienia: Krzysztof Krzyściak – ZS Rupniów
Andrzej Pietrucha – ZS Pisarzowa
Agnieszka Moskal – ZS Rupniów

Kategoria IV: Uczniowie od 16 roku życia.

I miejsce: Daniel Szewczyk – ZS Pisarzowa
II miejsce: Paulina Ciureja – ZSS Nr 1 Limanowa
III miejsce: Karolina Sukiennik – PG Pisarzowa
Wyróżnienia: Agata Leśnik – ZS Pisarzowa
Małgorzata Zoń – ZSS Nr 1 Limanowa

Źródło: www.bs.limanowa.pl

Udostępnij artykuł: