BS w Limanowej wspiera konkurs

Bankowość

Pozytywne wzorce, międzyludzkie relacje i rozwijanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej kreatywności to inwestycja w przyszłość, dlatego Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera organizowany corocznie Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych połączonego z zabawą karnawałową.

Pozytywne wzorce, międzyludzkie relacje i rozwijanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej kreatywności to inwestycja w przyszłość, dlatego Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera organizowany corocznie Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych połączonego z zabawą karnawałową.

Nauczyciele Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie zorganizowali i przeprowadzili już V edycję Miejsko - Gminnego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych pod hasłem "Gwiazda Betlejemska". Uczestnicy Konkursu mieli za zadanie wykonać dowolną techniką  gwiazdę betlejemską.

W imprezie wzięło udział 50 uczniów z 13 szkół. Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród połączone z zabawą karnawałową dla wszystkich jego uczestników odbyło się w dniu 5 lutego 2014 roku w siedzibie szkoły. Spośród zaproszonych gości na uroczystość przybyli: Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa, Edyta Król - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej, Jolanta Szyler - reprezentująca Burmistrza Miasta Limanowa, ks. Kazimierz Basista - Proboszcz Parafii Nowe Rybie, Rafał Woźniak - Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Komunikacji, Andrzej Duplak - reprezentujący Bank Spółdzielczy       w Limanowej, Władysław Sułkowski, Robert Piwowarczyk - właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców,  Maria Sewielska - właściciel firmy ABS Jet-Service, Janina Wójcik - właściciel Salonu Fryzjerskiego "Image", Aleksander Majerski, ks. Kazimierz Śliz.

Jury w składzie: mgr Marta Królik, mgr Jan Kurek, mgr Barbara Młynarczyk, mgr Jolanta Janas przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria I: Dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie klas I - III.

I miejsce: Kamil Korecki - ZS Pasierbiec
II miejsce: Sara Ciureja - ZSS Nr 1 Limanowa
Dawid Stanisz - ZS Mordarka
III miejsce: Julia Szewczyk - SP Siekierczyna
Wyróżnienia: Kacper Gawlik - SP Wysokie
Karolek Lizak - SP Nowe Rybie
Amelia Opach - SP Męcina

Kategoria II: Uczniowie klas 4 - 6.

I miejsce: Patryk Stanisz - ZS Mordarka
Katarzyna Zapała - ZS Pasierbiec
II miejsce: Krzysztof Zelek - ZS Mordarka
III miejsce: Karol Dudek - SP Nowe Rybie
Wyróżnienia: Piotr Bukowiec - ZS Nr 1 Męcina
Piotr Jaworski - ZSS Nr 2 Limanowa
Maria Oleksy - ZSS Nr 3 Limanowa

Kategoria III: Uczniowie gimnazjum do 15 roku życia.

I miejsce: Marzena Stanisz - ZS Rupniów
II miejsce: Sławomir Ciureja - ZSS Nr 1 Limanowa
III miejsce: Agnieszka Chudy - ZS Mordarka
Wyróżnienia: Krzysztof Krzyściak - ZS Rupniów
Andrzej Pietrucha - ZS Pisarzowa
Agnieszka Moskal - ZS Rupniów

Kategoria IV: Uczniowie od 16 roku życia.

I miejsce: Daniel Szewczyk - ZS Pisarzowa
II miejsce: Paulina Ciureja - ZSS Nr 1 Limanowa
III miejsce: Karolina Sukiennik - PG Pisarzowa
Wyróżnienia: Agata Leśnik - ZS Pisarzowa
Małgorzata Zoń - ZSS Nr 1 Limanowa

Źródło: www.bs.limanowa.pl

Udostępnij artykuł: