Business Discovery World Tour w Warszawie – BI, które myśli jak Ty

Finanse i gospodarka

Już 15. października QlikTech, lider rozwiązań Business Discovery - systemów Business Intelligence dających pełną kontrolę nad analizą danych użytkownikom biznesowym, organizuje w Warszawie kolejną edycję Business Discovery World Tour.

Już 15. października QlikTech, lider rozwiązań Business Discovery - systemów Business Intelligence dających pełną kontrolę nad analizą danych użytkownikom biznesowym, organizuje w Warszawie kolejną edycję Business Discovery World Tour.

Konferencja przeznaczona jest dla menadżerów wszystkich działów, chcących poszerzyć możliwości analizy danych, uzyskać lepszy wgląd w biznes oraz podejmować trafniejsze decyzje na podstawie posiadanych informacji.

Środowisko biznesowe zmienia się dynamicznie, a razem z nim zmieniają się rynki oraz oprogramowanie Business Intelligence. QlikTech udowadnia, że praca z danymi może być prosta i dostępna dla wszystkich pracowników firmy, a także współdzielona oraz dostępna na każdym urządzeniu. W ramach konferencji eksperci oraz partnerzy QlikView opowiedzą o swoich doświadczeniach oraz zaprezentują kluczowe czynniki decydujące o wyborze oprogramowania analitycznego.

"Przedsiębiorcy muszą podejmować decyzje codziennie. Część z nich w oparciu o wiedzę i intuicję, ale większość na podstawie raportów. Dane potrzebne do ich przygotowania muszą być starannie zebrane, a z drugiej strony na bieżąco aktualizowane. Wniosek jest prosty i oczywisty: potrzebujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam szybko i samodzielnie przeprowadzić profesjonalne analizy biznesowe oraz błyskawicznie przygotować raporty w oparciu o dowolne dane." - mówi Bożena Skibicka, Prezes Zarządu MIS S.A., firmy będącej partnerem konferencji. Podczas spotkania specjaliści z MIS odpowiedzą na pytanie - "dlaczego QlikView?".

"Wykorzystując własne doświadczenia, zaprezentujemy różnorodne warianty analizowania danych. Możliwość swobodnego prowadzenia analiz oraz rozległa wiedza z zakresu potrzeb informacyjnych w poszczególnych obszarach zarządczych pozwoli naszym ekspertom zaprezentować, w jaki sposób dyrektor sprzedaży, dyrektor HR i dyrektor finansowy mogą sprawnie i skutecznie wydobywać dane. A to wszystko przy wykorzystaniu różnych źródeł i stosowaniu dowolnych kryteriów. Tak szerokie możliwości pozwalaj szybko uzyskiwać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące biznesu." - mówi Jarosław Witwicki, Dyrektor Sprzedaży i Członek Zarządu Macrologic SA, partnera konferencji, będącego jednocześnie pierwszym w Polsce partnerem firmy QlikTech w zakresie współpracy OEM.

Pozostali partnerzy, którzy wystąpią podczas konferencji to Business Partners eXcellence, GramSoftware, Hogart oraz Humansoft.

"Jesteśmy podekscytowani nowościami związanymi z QlikView, którymi będziemy mogli podzielić się podczas konferencji. Podczas Business Discovery World Tour zaprezentujemy koncepcję Natural Analytics, będącą kolejnym krokiem w rozwoju Business Intelligence" - mówi Marcin Mazur, Dyrektor regionalny na obszar Europy Wschodniej, Grecji oraz Izraela w QlikTech.

Wśród Klientów, którzy przedstawią korzyści biznesowe uzyskiwane z pracy w QlikView, znajdzie się Pireaus Bank, jeden z największych banków w Grecji.

Gościem specjalnym konferencji będzie Robert Korzeniowski, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców, który opowie o tym, jakie czynniki decydują o osiągnięciu sukcesu tak w sporcie, jak i w biznesie oraz zaprezentuje dane odzwierciedlające jego sportowe osiągnięcia korzystając z aplikacji QlikView.

Konferencja QlikView Business Discovery World Tour odbędzie się w centrum konferencyjnym na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Źródło: QlikTech

Udostępnij artykuł: